Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, schizzm napisał:

Hmm.... Czy każdy na tym forum (oprócz @jmk ;)) waży lub ważył 100 kg i więcej? A ja myślałem że z moim 95 to już był dramat :P

82 kilo od dłuższeeeeego czasu. Nie wiem czy mało, dużo czy odpowiednio. W sumie to w nosie mam :) jem co lubię i dobrze mi z tym. Brzuch mi spadł już.

Odnośnik do komentarza

Skończył mi się abo szóstego gracza i nie wiem, co robić. Jakby była opcja "proszę, żeby moja wpłata nie zasiliła w żaden sposób konta Kwiatkowskiego", to bym się nie wahał, tylko wpłacił. Okropne uczucie, kiedyś kupowało się abo dla niego, teraz - ok, wiedzę ma jeszcze lepszą - no ale nie jestem już w stanie go czytać :/. Próbuję, ale najczęściej szybko rzuca taką grafomańską cegłę, że mi witki opadają i odpadam z lekturą.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Miło, dzięki ;) 

 

Pewnie czasem coś napiszę, bo w sumie to lubię, ale nie mam na tyle czasu, żeby robić to gdzieś regularnie, więc zostaje forum/grupa o koszu którą adminuję :keke: 

 

Tam swoją drogą poczułem lekkie rozczarowanie, bo zamiast dyskusji o poważnych zespołach 200 komentarzy o Nowym Jorku Koszykówki. 

Odnośnik do komentarza

Tak, oglądałem.

 

Raczej można było zobaczyć to, czego się spodziewano. Luka ze świetnym rozumieniem gry, będzie dużo pożytku na pickach z Powellem i Jordanem (i późniejszym rozrzucaniem po obwodzie ewentualnie). Mocno go cisnęli z hard showem przy zasłonach, ale dawał radę. Do tego dobrze pilnowali się na słabej stronie, aby czasami nie robił tych swoich przerzutów.

 

Będzie musiał się nauczyć lepiej radzić przy agresywnej obronie, bo chyba dwa razy mu wybrali piłkę z kozła przy zmianie kierunku, niestety. Skuteczność oczywiście też do poprawy, ale to raczej sprawa jednego złego dnia, aniżeli zapoczątkowania większego problemu.

 

Mavs w czwartej kwarcie mieli szanse do wyciągniecia meczu. Mieli -6 i posiadanie na kilka minut do końca, ale wtedy Booker przejął mecz. Niesamowity luz w ataku, ale IMO nie powinni go męczyć z grą na PG. Ayton po cichu, ale zrobić cyfry, po meczu byłem trochę zaskoczony, że aż takie :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Lucas07 napisał:

Miło, dzięki ;) 

 

Pewnie czasem coś napiszę, bo w sumie to lubię, ale nie mam na tyle czasu, żeby robić to gdzieś regularnie, więc zostaje forum/grupa o koszu którą adminuję :keke: 

 

Tam swoją drogą poczułem lekkie rozczarowanie, bo zamiast dyskusji o poważnych zespołach 200 komentarzy o Nowym Jorku Koszykówki. 

Jaka grupa? na fb? :)

Odnośnik do komentarza

No mam podobne zdanie. Trochę oglądałem jednym okiem, bo trzeci mecz tego dnia. Ayton mnie zaskoczył no i Paco po tej kontuzji. 

 

W Mavs brakowało mi decyzji o rzucie. Mieli pozycje i bali się trójek. 

 

Najwiekszym szokiem trójki Warrena :o 

 

Luka się zgadzam. Musi się tej nikogo nauczyć po prostu, ale niektóre pojedyncze zagrania i tak wow efekt 

1 minutę temu, schizzm napisał:

Jaka grupa? na fb? :)

Awangarda Koszykarska

 

koszykarski odpowiednik Awangardy Piłkarskiej ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...