Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

I powróciwszy z morskich wojaży. Chorwacja (przynajmniej ta część wyspiarska którą widziałem) przepiękny kraj. Zadziwia mnie też infrastruktura - jedyny raz co nie miałem zasięgu, było gdy płynęliśmy po pełnym morzu w pewnym oddaleniu od Dugiego Otoku. A tak, to niemal wszędzie to cały czas LTE, nawet pośrodku Kornati, gdzie oficjalnie mieszka jakieś 10 osób :D  Chorwaci wiedzą gdzie hajs, większość spotkanych osób niemiecki/angielski, a pewnie i po rosyjsku gadają. Minusem są bardzo wysokie ceny, czasem wręcz graniczące ze zdzierwstwem ;) No ale ich prawo. W tej części Europy nie mają konkurencji jeśli chodzi o żeglowanie wśród tryliona wysp.

Hajltajtem całego wyjazdu było dla mnie pływanie/"nurkowanie" przy wraku statku Michelle (zatonął w 1984). Coś niesamowitego jak takie coś wygląda na żywo. Omal się nie udławiłem wodą z zachwytu.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

No i znowu z Wiedźminem nie wypaliło, ale... może jeszcze wrócę, jak skończę inną rzecz. Wróciłem do Wastelanda, w którym miałem przerwę. 

Ja wiem, że to staroć, ale jak mnie ten tytuł wsysa. Klimat jest niesamowity. Tak w ogóle rzeczą, która mnie przyciąga do tych starych gier (a przede wszystkim RPG) to właśnie ich uboga oprawa graficzna i umowność. Ile tu jest miejsca na własną wyobraźnie, to jest coś wspaniałego. Autentycznie wolę pomoc własnej imaginacji niż piękne widoczki podawane dzisiaj w grach :)

Nawet nie wiem kiedy, ale w Wastelandzie stuknęło mi już 30 godzin! :o A ja tu chyba jeszcze trochę mam przed sobą do zwiedzenia. Na razie na plus: klimat, świat gry, opisy narracyjne. Na minus: trochę za dużo losowych walk, jednak mechanika walki i interfejs (choć ten już zdołałem opanować i poruszam się płynnie). Mimo tego - bawię się mega.

 

W trakcie gry też teraz widzę, jak dużo rzeczy zostało przeniesionych potem do Fallouta, odkrywanie tego jest fajnym uczuciem. Zaczynając od specyficznego języka opisu świata i poczucia humoru, po elementy świata gry lub akcje, które wykonujemy.

 

PS.

Daughters - Daughters to nadpłyta, tak tylko dla przypomnienia. :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Ernie Souchak napisał:

Na gorszej konsoli działa ;)

Na PS4 bym musiał założyć fikcyjne konto w UK i pewnie też by poszło, ale rozśmieszyło mnie to, że na telewizorze jest apka, ale "we are sorry it's no longer available, please search app store" gdzie to jedyna aplikacja NFL. Najbogatsza liga świata, a amatorszczyzna porażająca.

Chuja zobaczą moje pieniądze w takim razie. Chyba, że będę mógł streamować z telefonu na TV, jak w MLB.TV.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...