Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co Wam chodzi? Jeśli na co dzień chodzę w jeansach i mam casualowe buty, to po co mam je zmieniać? Oczywiście nie mówimy o deszczu/zimie itp, tylko o normalnej pogodzie wiosna-lato.

A argument o poceniu się i mokrych butach ja odebrałem jako trolling, albo po prostu nie pocą mi się stopy tak intensywnie :-k 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Reaper napisał:

Ale o co Wam chodzi? Jeśli na co dzień chodzę w jeansach i mam casualowe buty, to po co mam je zmieniać? Oczywiście nie mówimy o deszczu/zimie itp, tylko o normalnej pogodzie wiosna-lato.

A argument o poceniu się i mokrych butach ja odebrałem jako trolling, albo po prostu nie pocą mi się stopy tak intensywnie :-k 

Chodzisz codziennie w tych samych spodniach? :keke: 

 

Apropo ubrań to ja się męczę z kupnem płaszcza na zimę, trudno znaleźć jakieś spoko, które byłyby w przyzwoitej cenie i zrobione z porządnych materiałów :/ Traktuje to jako wydatek na (oby) kilkanaście lat, więc mógłbym nawet więcej wydać, ale i tak nie jest łatwo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

Przecież walki Spidermana są turbo powtarzalne, u Batmana przez różnorodność gadżetów i opcje załatwiania po cichu rywali, co w Spiderman ie się szybko kończy, ten system walk był sto razy bardziej satysfakcjonujący imo. A walki z bossami faktycznie powtarzalne, tak jak w gow (tyle że tu triggery, a w gow turlanie), ale bardziej filmowe i jak piszesz przez to mi się super je przechodziło. 

 

No chyba nawet mają tyle samo gadżetów? A i opcje Spider-Mana są podobne. Nie ma tuneli i szybów wentylacyjnych, ale system jest bardzo dostosowany do Spidera. Uniki są podstawą, plus właśnie używanie sprytne gadżetów.

Ja tam mam dużo butów, ale lubię po prostu. Niemniej jednak musowo coś na zimę, coś na lato, coś eleganckiego. Jak inaczej funkcjonować? Wypożyczać? Casuale do garnitury? No bo nie wiem, ludzie umierają, hajtają się itp :-k

Odnośnik do komentarza

Zero zaskoczenia, ale Venom to słaby film i kompletnie rozjebany przez wytwórnię, choć Hardy stara się jak może.

2 minuty temu, stefan1984 napisał:

No kilkanaście lat w jednym płaszczu to nawet dla mnie, chodzacego mniej więcej jak Reaper, jednak za grubo :)

 

Też zależy. Mój ojciec ma kurtkę skórzaną 20 letnią. Zadbana i klasyczna więc dalej pasuje. Niektóre rzeczy są po to by je mieć długo ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...