Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, schizzm napisał:

Hmm tak jakos bez większego echa przechodzi, a Kamp! znowu nagrał fajna płytę :)

Znowu tzn.? Słuchałem tylko debiutu i był fajny. Nawet mi przemknęła przed oczami pochlebna recenzja w GW, ale se darowałem. Teraz sprawdzę, skoro poleca ją naczelny ekspert w sprawie synthpopu i pochodnych ;) 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kuab napisał:

Znowu tzn.? Słuchałem tylko debiutu i był fajny. Nawet mi przemknęła przed oczami pochlebna recenzja w GW, ale se darowałem. Teraz sprawdzę, skoro poleca ją naczelny ekspert w sprawie synthpopu i pochodnych ;) 

Znowu, bo IMHO do tej pory nie zaliczyli wtopy. Nowa jest może za bardzo piosenkowa i do grania w tle w Reserved ;), ale w kategorii polskiej dance'owej elektroniki dalej bez konkurencji. 

Na pewno Inna niż poprzednik (który wszedł mi po długim czasie) i nie jest to poziom EPki Baltimore (najlepsza ich rzecz) i debiutu, ale dalej fajne elektroniczno-popowe piosenki. U mnie będzie pewnie często gościć na playliście wieczorami lub podczas czytania książek :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

Znowu, bo IMHO do tej pory nie zaliczyli wtopy. Nowa jest może za bardzo piosenkowa i do grania w tle w Reserved ;), ale w kategorii polskiej dance'owej elektroniki dalej bez konkurencji. 

Na pewno Inna niż poprzednik (który wszedł mi po długim czasie) i nie jest to poziom EPki Baltimore (najlepsza ich rzecz) i debiutu, ale dalej fajne elektroniczno-popowe piosenki. U mnie będzie pewnie często gościć na playliście wieczorami lub podczas czytania książek :)

 

Słuchasz muzyki podczas czytania książek? 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Reaper napisał:

@me_who przecież dzisiaj mecz na szczycie ligi szkockiej! Super mocne Livingston przyjmuje gorszy klub z Glasgow! Trzymamy kciuki, jeśli Rangers nie wygrają, to Hibsy się utrzymają na drugim miejscu w tabeli ;) 

No w sumie do Livingston zawsze będę miał sentyment, bo to pierwszy stadion na którym byłem na meczu SPL. Kto wie, może jedyny :-k Do tej pory czuję zapach tej ich „murawy” położonej na starych oponach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...