Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gabe napisał:

Obiecują, że lejka regulaminowego nie ma. :>  Pewnie będą zwolnienia związane z obciążeniem sieci, ale nie ma nic o Fair Usage Policy :-k 

 

Nie ma, kupiłem go rodzicom, potestowałem i nie ma limitu po przekroczeniu którego się zmienia prędkość. Dostajesz do tego normalną kartę Sim, wpinasz do modemu i działa, więc jedynym ograniczeniem może być odległość od nadajnika/odbiornika.

 

3 godziny temu, lad napisał:

Dokładnie tak jak pisze @Counter - nie ma czegoś takiego jak internet mobilny bez limitu. Już dawno to rozkminiłem, bo mnie tym klienci straszyli:angry:

 

Wg mnie jest. Więc zdania są podzielone :keke:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, T-m napisał:
3 godziny temu, Gabe napisał:

Obiecują, że lejka regulaminowego nie ma. :>  Pewnie będą zwolnienia związane z obciążeniem sieci, ale nie ma nic o Fair Usage Policy :-k 

 

Nie ma, kupiłem go rodzicom, potestowałem i nie ma limitu po przekroczeniu którego się zmienia prędkość. Dostajesz do tego normalną kartę Sim, wpinasz do modemu i działa, więc jedynym ograniczeniem może być odległość od nadajnika/odbiornika.

 

No właśnie - ja nie wymagam demona prędkości, bo internet wykorzystujemy właściwie tylko do netfliksa/yt, potrzeba mi stabilnego ~10mbps, do wieczornego chilloutowania, w gry rzadko gram, a w sieci w szczególności.

 

Ktoś może powiedzieć - to dlaczego zmieniać z kabla, w końcu kabel to kabel. Ano dlatego, że ostatnio stan połączenia woła o pomstę do nieba, niemal każda ulewa/mróz/mgła powoduje chyba awarię centralki, poza tym w normalny dzień potrafi działać dziesięć minut, po czym przestaje na minutę, zanim wejdę do konfiguracji routera, to wszystko znów jest na zielono, ale przeglądarki kręcą ładowaniem, a filmom spada jakość :/ Nie wspomnę już o tym, że w opcji "do"  10Mbps rzeczywiście jest to do, bo test sprzed chwili dał mi 2.80 downloadu i 0.8 uploadu. Mam dość bycia w Polsce trzeciej prędkości :keke: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, T-m napisał:

Plus, z tego co pamiętam, możesz potestować przez 2 tygodnie, więc jesteś w stanie zweryfikować pewne rzeczy.

 

To też wiem, dlatego czekamy z testowaniem do drugiej połowy listopada/pierwszej grudnia, jak będzie padać i będzie pochmurno - wtedy zobaczymy, czy będziemy w stanie kochać LTE gdy jest najgorsze ;) 

2 minuty temu, jmk napisał:

LTE z plusa na umowę na pewno no limit na karcie SIM w modemie USB.

 

Ale Plus ma w umowie tzw Fair Usage Policy, czyli jak ocenią, że za mocno obciążasz sieć, to ci nakładają lejek.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bartrix napisał:

OK już widzę że treningiem zajmie się asystent.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam. Chcesz mieszkać po hiszpańskiej stronie, to jak najdalej od La Linei, gdzie jest niebezpiecznie, więc będziesz potrzebował środka transportu, najlepiej skuter, bo z samochodem pewnie umrzesz czekając na granicy. Gibraltar to droższa zabawa. Ale przede wszystkim weź pod uwagę że tam nic się nie dzieje... 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

mhm, bo dla javowcow oferuja 50k i sie zastanawialem wlasnie, ale skoro tak to raczej nie ma sensu :P 

2 minuty temu, schizzm napisał:

Nie pamiętam. Chcesz mieszkać po hiszpańskiej stronie, to jak najdalej od La Linei, gdzie jest niebezpiecznie, więc będziesz potrzebował środka transportu, najlepiej skuter, bo z samochodem pewnie umrzesz czekając na granicy. Gibraltar to droższa zabawa. Ale przede wszystkim weź pod uwagę że tam nic się nie dzieje... 

 

dzieki :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...