Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

"Dziś dotarły do nas najnowsze fakty, dotyczące działalności grupy Sharks. Według byłego bojówkarza kandydaci na Sharksów musieli na oczach Pawła M. zamordować wybrane zwierzę w ZOO a potem taplać się w jego krwi i później tak przebiec przez miasto. Inną formą pokazania charakteru było porywanie sierot i sprzedawanie ich narządów do Niemiec i USA. Nasz informator twierdzi, że na porządku dziennym były napaści na wesela i kondukty pogrzebowe, połączone z bestialskim katowaniem uczestników i rytualnym podpalaniem trumien. Brałem udział w wielu ustawkach twierdzi nasz informator, od 2016 bilismy się 6 razy z Legią i 8 razy z Lechem, za każdym razem Paweł M. i Grzegorz Z. stali na końcu grupy z karabinami i strzelali do tych którzy się cofnęli. Płakałem gdy widziałem tych 12-13 latków z przestrzelonymi kolanami, bo takich też brali na ustawki wcześniej karmiąc ich amfetaminą podawaną dożylnie

 

"Po tym jak zostal opublikowany material o bojowce Sharks jej czlonkowie w ramach zemsty planuja zamach na siedzibe TVN oraz wyborczej.Z nasza redakcja skontaktowal sie byly huligan z jednego klubow kraju Baskow Alfonso informujac ze czlonkowie Sharks przylecieli do Baskoni samolotem nalezacym do Pawla M. i na miejscu spotkali sie z czlonkami ETA.Rozmowy trwaly do poznych godzin nocnych.Jak udano sie dowiedziec gangsterzy z Krakowa przekazali zaliczke w wysokosci miliona euro.pieniadze te pochodza z przestepczej dzialalnosci bojowki Sharks.Sprawe bada juz polska policja we wspolpracy z Guardia Civil.'


 

@krzysfiol

 

coś wiesz? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...