Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@krzysfiol @kolek23 jak u was w mycareer stoją Clippers? Ej ja pamiętam, że w tym trybie zawsze mój zespół potrafił się męczyć, ale teraz to jest dramat :D 

Mamy bilans 1-11, jedyne zwycięstwo odnieśliśmy nad Trailblazers, którzy też są 1-11. Bardziej martwią mnie rozmiary porażki, może ze dwa mecze były na styk, reszta to mniej lub bardziej ~15 przeplatane wpierdolami -38 z OKC czy teraz -49(!) z Bucks :roll:. I nie to, że ja jestem cienki (tyle co mogę ugrać z moim ratingiem to ugram, a w obronie jestem potworem ;)), ale reszta drużyny to jakaś padaka, która gra na tragicznym procencie skuteczności. Najczęściej komp nabija sobie przewagę, jak symuluje siedzenie na ławie, a wtedy z reguły gra pierwsza piątka. Także tego, pierwszy sezon to wpierdol za wpierdolem :) (btw gram na przedostatnim poziomie trudności).

Odnośnik do komentarza

O Boże, teraz mecz przeciwko GSW...

 

No i właśnie to co pisałem wyżej. Wchodzę na 3 minuty przed końcem pierwszej kwarty, wynik? 5:30 :D 

 

47:80 HT, to jest bez sensu przecież :D 

 

GSW - LAC 150:98 :rotfl: 

GSW 61% FG i 58% 3pt przy odpowiednio 44% i 24% LAC :D 

Co jeszcze zabawniejsze, Curry zrobił rekord NBA z 14 trójkami i zdobył 55 pkt w... 3 kwarty, bo w czwartej już nie zagrał. Ta gra jest niepoważna :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Shazem, pytałeś czemu negatywnie nastawiam się na NBA2K w tym roku... No właśnie dlatego. W 2K18 już było dziko, jak mi Durant robił wjazd na dzień dobry w pierwszej połowie 11/11 i 30 punktów (nie ważne kto i gdzie go krył)...

 

No, to teraz wpierdol od Barcelony w półfinale LM. Jebać ich :keke:  Najwazniejsze, że jestem na równo z punktami z Juve i na cztery kolejki do końca (Bologna D, Verona W, Roma D, Sampa W.) prowadzę w tabeli. W międzyczasie wpierdol od Juve w finale pucharu Włoch :keke:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, schizzm said:

@krzysfiol @kolek23 jak u was w mycareer stoją Clippers? Ej ja pamiętam, że w tym trybie zawsze mój zespół potrafił się męczyć, ale teraz to jest dramat :D 

Mamy bilans 1-11, jedyne zwycięstwo odnieśliśmy nad Trailblazers, którzy też są 1-11. Bardziej martwią mnie rozmiary porażki, może ze dwa mecze były na styk, reszta to mniej lub bardziej ~15 przeplatane wpierdolami -38 z OKC czy teraz -49(!) z Bucks :roll:. I nie to, że ja jestem cienki (tyle co mogę ugrać z moim ratingiem to ugram, a w obronie jestem potworem ;)), ale reszta drużyny to jakaś padaka, która gra na tragicznym procencie skuteczności. Najczęściej komp nabija sobie przewagę, jak symuluje siedzenie na ławie, a wtedy z reguły gra pierwsza piątka. Także tego, pierwszy sezon to wpierdol za wpierdolem :) (btw gram na przedostatnim poziomie trudności).

 

Słabo. Jakoś chyba 3-12 mieli jak widziałem ostatnio.

 

Ogólnie to jest story of MyCareer. Jest w chuj ciężko coś ugrać, zwłaszcza jak nie możesz dominować w ataku. No i gwiazdy ofensywne są zawsze mocno przepakowane, a w Clips takich nie ma :)

 

Najlepiej jest chyba grać playmaking slashing PG. Klepiesz p'n'r i albo kończysz przy obręczy, albo podajesz do Centra. Ja chyba tylko 2 razy od początku MyCareer byłem na plusie, a kupuje co rok, jak ten masochista-idiota.

 

Może @T-m nam opowie jak miał ten zajebisty bilans Bostonem, aaaale sądzę, że to może być kwestia rozpoczęcia gry po wielu patchach i update'ach składu.

 

Aj, a GSW to nawet nie zaczynajcie, bo na forach czytałem, że są przepakowani level miliard, kilka razy bardziej niż rok temu :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@kolek23 swędzi Cię coś? :keke:

 

Tak, to już od dawna wiadomo, że do patcha nie ma co się spinać. A widzę, że w tym roku polecieli już motzno w chuja. Przejebać z kabanosami w GSW to jeszcze tam srał pies. Ale dostać wpierdol od Bucks blisko pięćdziesięcioma punktami, to znaczy, że albo ktoś nie umie grać, albo gra jest delikatnie niedopracowana. Ponieważ to nie jest pierwszy raz, jak Shazem gra w grę, to zakładam, że coś zjebali w symulacji. Dlatego do pierwszego patcha nawet nie spoglądam w stronę zakupu ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja aż taki paździerz nie jestem :D, nawet pomimo ograniczonego pola manewru moim zawodnikiem. Po prostu komp broni wyjątkowo słabo (ale to norma), czas symulacji jest zjebany, bo wtedy duże przewagi się robią, no i dramat jest w ataku. Możesz zawodnikom dawać czyste pozycje i nie trafiają hurtowo :/ (Lou Williams? Tobias Harris? Btw Harris w obronie to jest kompletny dramat), nie mówiąc już, że robią kolosalną liczbę strat (których ja nie wymuszam podaniami itp. robią to między sobą).

 

A, btw, @kolek23Giannis u mnie rozgrywał dość dużo :-k 

Odnośnik do komentarza

Kurde w Blitzkrieg 3 nie da się grać :( tak niesamowicie zabugowana, że nie wiem... Albo się misje nie wczytują, albo się zawiesza... Gdyby nie to, to nawet przyjemnie się gra. Aczkolwiek mechanika trochę kuleje, bo w sumie piechota jest w ogóle nieprzydatna do walki, jedynie do obsadzania obiektów, które są wymagane przez misję, bądź aby zdobyć dodatkowe punkty. Biorąc pod uwagę, że ostatni patch wydali w listopadzie 2017 to raczej nie liczę, że coś jeszcze poprawią. Z bólem serca (chyba bardziej z powodu tego, że kupiłem wersję pudełkową za ciężkie pieniądze ;)) muszę odinstalować...

Odnośnik do komentarza

Dobra ostatni komentarz na dziś ( ;)) o NBA. Po GSW przyszła porażka ze Spurs (-15) i - nie wiedziałem, że tak może się stać - przy bilansie 1-13 wyjebali Doca Riversa :D.

Następny mecz z Nets i kolejny przykład spieprzonej symulacji. Dograłem do końca 2q, przewaga +12. Wchodzę na boisko na 4 minuty przed końcem 3q i... -10 :roll:. Nadrabiamy do -3, 9 minut do końca 4q, schodzę, wracam na 2 ostatnie minuty i -12. Naprawdę aż grać się odechciewa...

 

Plus taki, że zaliczyłem najlepszy indywidualny występ do tej pory 14 pkt, 12 zb (3 of), 1 asysta, 3 przechwyty i 6 bloków :) . W +/- jako jedyny w drużynie byłem na plusie. Jesteśmy 1-14. No i po tym meczy wywalczyłem miejsce w pierwszej piątce. :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...