Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś wspominałem, że zamówiłem bezprzewodowe słuchawki douszne przez kampanię crowdfundingową i korzystam z nich już 4 miesiące i jestem bardzo zadowolony. Czasami gdy telefon jest w kieszeni, to przez 2-3 min trochę rwie bluetooth, ale później się stabilizuje. Jak na słuchawki za 29 dolców to mega opcja.

 

@Pulek żałował, że wtedy nie zdążył kupić, to podbiłem mu, że wystartowali z nowym ulepszonym modelem za 39 dolców. Cena niezła jak za takie słuchawki, pamiętajmy, że applowe kosztują 600 zł :kekeke: 

 

Jak 5 osób kupi przez mojego linka, to ja je dostanę za darmoszkę, więc polecam! Pulek już właściwie zdecydowany ;) 

 

https://www.indiegogo.com/projects/pamu-scroll-bt-5-0-earphones-with-wireless-charge/x/18339961#/

Odnośnik do komentarza

O, w UK uruchomiła się usługa Driiveme, która polega na odstawiania auta z jednego miasta do drugiego za 1 funta. Płaci się za paliwko i opłaty drogowe, podstawowe ubezpieczenie w cenie. Obecnie z Edynburga są przejazdy do Londynu, Manchesteru i Birmingham :-k Auto musisz dostarczyć w 24h i możesz sobie pojeździć trochę więcej niż samą trasę - do Manchesteru jest 250 mil, a oni pozwalają na przejechanie 500. Spoko opcja, taniej niż pociąg, samolot czy wynajem :) Chyba w jakiś weekend spróbuję to ogarnąć, tylko będę musiał skądś skombinować fotelik dla Maksia :-k  No i psa komuś opchnąć na weekend.

Odnośnik do komentarza

Ej, piszcie coś, bo sam do siebie piszę, a mam Wam dużo do opowiedzenia.

 

Na przykład to, że przyleciał do mnie kumpel wczoraj i dzisiaj miał już odlot do Barcelony, tylko pojebały mu się godziny i zamiast na 10, to jechał na 11 :kekeke: O 9.30 nie mogli już mu bagażu przyjąć, więc musiał kupować nowy lot, z przesiadką za 400 dolców. 

 

Albo to, że mój pies chyba chory jest :/ Trochę osowiały, ciągle śpi, cieknie mu z nosa i na dodatek odkryłem jakieś dwie dziwne kulki na kufie, symetrycznie po dwóch stronach pyska :-k Temperatura ok, więc chwilę poobserwuję, ale jak się nie poprawi, to trzeba będzie wołać weta.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Reaper napisał:

Chyba w jakiś weekend spróbuję to ogarnąć, tylko będę musiał skądś skombinować fotelik dla Maksia :-k 

Po czterech dniach u Ciebie nadal nie rozumim jak można tam jeździć samochodem i się nie zabić przy wyjeździe z parkingu, więc opcja "przejażdżki" dokądkolwiek brzmi dla mnie abstrakcyjnie. A już jak mi powiedziałeś o tym lusterku, co nigdy nie myślałem, to w ogóle.

Btw - Ferdek się mógł zarazić od innych piesełów w hotelu?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Po czterech dniach u Ciebie nadal nie rozumim jak można tam jeździć samochodem i się nie zabić przy wyjeździe z parkingu, więc opcja "przejażdżki" dokądkolwiek brzmi dla mnie abstrakcyjnie. A już jak mi powiedziałeś o tym lusterku, co nigdy nie myślałem, to w ogóle.

Btw - Ferdek się mógł zarazić od innych piesełów w hotelu?

Jest już w domu cztery dni, więc chyba to nie to :-k 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Reaper said:

Kiedyś wspominałem, że zamówiłem bezprzewodowe słuchawki douszne przez kampanię crowdfundingową i korzystam z nich już 4 miesiące i jestem bardzo zadowolony. Czasami gdy telefon jest w kieszeni, to przez 2-3 min trochę rwie bluetooth, ale później się stabilizuje. Jak na słuchawki za 29 dolców to mega opcja.

 

@Pulek żałował, że wtedy nie zdążył kupić, to podbiłem mu, że wystartowali z nowym ulepszonym modelem za 39 dolców. Cena niezła jak za takie słuchawki, pamiętajmy, że applowe kosztują 600 zł :kekeke: 

 

Jak 5 osób kupi przez mojego linka, to ja je dostanę za darmoszkę, więc polecam! Pulek już właściwie zdecydowany ;) 

 

https://www.indiegogo.com/projects/pamu-scroll-bt-5-0-earphones-with-wireless-charge/x/18339961#/

 

Z jednej strony kupiłbym sobie takie pchełki i najchętniej tanio, bo to i tak byłyby moje drugie słuchawki, aaaaleeee boję się, że je usłyszę i od razu mnie odrzuci :-k a na jakieś B&O mi szkoda kasy na sporadyczne użytkowanie..

Odnośnik do komentarza

Z cyklu weekendowe najebki. Nałoiłem się i poszedłem w drzemkę. Wstaje i chciałem włączyć przeglądarkę. Klikam, klikam i chuj na pasku jest a nie widać. Nakurwiłem, zresetowałem komputer i to samo. Pizgnąłem klawiaturę, puściłem kolejna wiązankę.....po czym włączyłem drugi monitor :keke: Wszystko działa sytuacja opanowana. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, kolek23 napisał:

 

Z jednej strony kupiłbym sobie takie pchełki i najchętniej tanio, bo to i tak byłyby moje drugie słuchawki, aaaaleeee boję się, że je usłyszę i od razu mnie odrzuci :-k a na jakieś B&O mi szkoda kasy na sporadyczne użytkowanie..

150 zł, można zaryzykować ;) Ja lubię dobrą jakość dźwięku i nie narzekam na te słuchawki, jest naprawdę spoko. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...