Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, krzysfiol napisał:

Lol, tryb kariery w nowym NBA :lol: 

 

 

  Ukryj zawartość

 

 


Jestem ogromnym, białym centrem. Gram w Chinach, w Szanghaju. Nagle jest cut-scenka, że na ulicy Chińczycy chcą sobie ze mną masowo robić selfie. Okazuje się po chwili, że mylą mnie z moim kolegą z uniwersytetu, który, w przeciwieństwie do mnie, został wybrany w drafcie i zaczyna być gwiazdą ligi. Okej, myślę sobie, może ten mój kumpel to też ogromny, biały center. Ale nie, okazuje się, że jest on czarnoskórym, niskim SG :lol:

 

Poza tym znowu nasza postać jest tak irytująca, tak egocentryczna, że ciężko się z nią utożsamić i ją polubić :/
 

 

Chciałbym dać jednocześnie emotkę śmiechu i płaczu. Bo z jednej strony bk, a z drugiej bym pograł w fajny tryb kariery. Może NBA Live będzie grywalne?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysfiol napisał:

Poza tym znowu nasza postać jest tak irytująca, tak egocentryczna, że ciężko się z nią utożsamić i ją polubić :/

 

To tak ma chyba większość sportowców profesjonalnych, a w sportach amerykańskich w szczególności, bo tam mam wrażenie jest to oczekiwane :-k 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, krzysfiol napisał:

Lol, tryb kariery w nowym NBA :lol: 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


Jestem ogromnym, białym centrem. Gram w Chinach, w Szanghaju. Nagle jest cut-scenka, że na ulicy Chińczycy chcą sobie ze mną masowo robić selfie. Okazuje się po chwili, że mylą mnie z moim kolegą z uniwersytetu, który, w przeciwieństwie do mnie, został wybrany w drafcie i zaczyna być gwiazdą ligi. Okej, myślę sobie, może ten mój kumpel to też ogromny, biały center. Ale nie, okazuje się, że jest on czarnoskórym, niskim SG :lol:

 

Poza tym znowu nasza postać jest tak irytująca, tak egocentryczna, że ciężko się z nią utożsamić i ją polubić :/
 

 

 

No takie rzeczy im od początku nie siedzą. W 2k16 jak zrobiłeś sobie białego zawodnika, to trochę dziwnie wyglądałeś z czarnymi rodzicami i  siostra bliźniaczka.

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, krzysfiol napisał:

Lol, tryb kariery w nowym NBA :lol: 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


Jestem ogromnym, białym centrem. Gram w Chinach, w Szanghaju. Nagle jest cut-scenka, że na ulicy Chińczycy chcą sobie ze mną masowo robić selfie. Okazuje się po chwili, że mylą mnie z moim kolegą z uniwersytetu, który, w przeciwieństwie do mnie, został wybrany w drafcie i zaczyna być gwiazdą ligi. Okej, myślę sobie, może ten mój kumpel to też ogromny, biały center. Ale nie, okazuje się, że jest on czarnoskórym, niskim SG :lol:

 

Poza tym znowu nasza postać jest tak irytująca, tak egocentryczna, że ciężko się z nią utożsamić i ją polubić :/
 

 

 

O kolejny wielki biały center. :)

 

 

Hmm a Chińczycy nie mylą cię przypadkiem z kimś innym? 

Większe babole to rzecz, że mówią że masz kryć jakiegoś tam gościa w meczu i mu pokażesz gdzie raki zimuja, a tutaj... No właśnie ja jestem wielkim białym centrem, a ziomek SG. 

Generalnie Prelude jest za długi i ma absolutnie beznadziejne i absurdalne zakończenie. Rozumiem, że musieli nas jakoś wepchnać do NBA, no ale zaproponowane rozwiązanie jest po prostu idiotyczne :).

Co do charakteru postaci - no to prawda, jest w kij irytujący, ale ma uzasadnienie fabularne, jednak bardziej nieporadne jest to, jak to się dalej rozwija, także poczekaj ;)

 
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
Godzinę temu, jmk napisał:

Potrzebuje 7 tysiecy zlotych, jak cos to organizuje zlot 2019 i 2020 Można juz wplacac ;)

 

"każdy w swoim życiu dźwiga krzyż... (...), często ten krzyż go przygniata, a ja Ci mówię, wstań i organizuj zlot, masz kumpli, to Twój największy skarb" :kekeke:

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, krzysfiol napisał:

Lol, tryb kariery w nowym NBA :lol: 

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


Jestem ogromnym, białym centrem. Gram w Chinach, w Szanghaju. Nagle jest cut-scenka, że na ulicy Chińczycy chcą sobie ze mną masowo robić selfie. Okazuje się po chwili, że mylą mnie z moim kolegą z uniwersytetu, który, w przeciwieństwie do mnie, został wybrany w drafcie i zaczyna być gwiazdą ligi. Okej, myślę sobie, może ten mój kumpel to też ogromny, biały center. Ale nie, okazuje się, że jest on czarnoskórym, niskim SG :lol:

 

Poza tym znowu nasza postać jest tak irytująca, tak egocentryczna, że ciężko się z nią utożsamić i ją polubić :/
 

 

 

 

Dziękuje, że nie wydałem właśnie 200 złotych. Poczekam sobie, aż będzie kosztować 50.

 

50 minut temu, Dudek napisał:

Chciałbym dać jednocześnie emotkę śmiechu i płaczu. Bo z jednej strony bk, a z drugiej bym pograł w fajny tryb kariery. Może NBA Live będzie grywalne?

 

O tym samym wczoraj pomyślałem, że trzeba będzie chyba obczaić NBA Live :-k

Odnośnik do komentarza

Ja miałem nie kupować NBA i zgadnijcie co wczoraj zrobiłem :kekeke:

 

NBA Live jest niestety nadal 100 lat za afro-amerykaninami :/

 

Spoiler

Wkurza mnie to, że 2k nie ma konkurencji. Widać, że sie rozwijają. Jest ciekawiej i bardziej logicznie, niż było w 2k16 albo 2k17, ale nadal czasami nie wiadomo czy się smiać, czy płakać :(

 

Mi się najbardziej na razie podobał przeskok w poziomie trudności z Prelude do właściwej gry. W meczu NBA z Prelude na luzie zrobiłem 16-5-7 grając Shot-Creator/Sharpshooter SF. W pierwszym meczu nowego sezonu ledwo uciułałem 3-3-5 pudłując czyste trójki jak szalony :D

 

Ogólnie na razie chyba będę grał na najkrótszych możliwych kwartach, żeby uciułać jakieś 73-77ovrl, a potem zacznę grać jak człowiek, po 10 min :-k

 

Dla grających w 2k19 - rekomendowane buildy graczy https://www.nba2klab.com/recommended-builds-2/ :) 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem właśnie gameplay NBA Live. Nie, poczekam aż 2k19 będzie kosztować 50 dyszek.

 

Szazam, nikt nie skreśla 2k, ale zaczynają trochę odgrzewać kotleta i nie zapłacę za to 200 zeta, zwłaszcza, że gram 50 spotkań chyba z 4-5 miesięcy.

Swoją drogą, w 2k18 zrobiłem SG, który ma 6'7 wzrostu, ale na parkiecie jest niższy niż Irving... 2kPro!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, schizzm napisał:

Bez przesady - absurdy fabularne we wstępie do mycareer nie skreslaja tej gry, to przecież i tak niepotrzebny dodatek (fabuła, nie tryb). Ja muszę przyznać, że na razie same mecze grają się dość miło :-k

Kit tam z fabułą, bardziej mnie odstrasza system grindu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gabe napisał:

 

To tak ma chyba większość sportowców profesjonalnych, a w sportach amerykańskich w szczególności, bo tam mam wrażenie jest to oczekiwane :-k 

Tak ma większość ludzi osiągających sukces. I to dobra cecha.

Odnośnik do komentarza

Przejście do Evertonu było błędem. Nikogo nie mogę kupić. Przez pieprzony Brexit nikt nie dostaje pozwolenia na pracę, poza etatowymi reprezentantami krajów, którzy kosztują miliony i stać na nich tylko czołówkę. To zaś cementuje oligopol na czele tabeli, bo gdy Manchestery i Chelsea kupują sobie grajków Barcy i Realu, takie kluby jak Everton zamiast ściągnąć diament z Ferro Carrilu Oeste, muszą polegać na graczach krajowych i wychowankach. FM po raz kolejny uczy graczy, czym kończą się państwowe regulacje.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kolek23 napisał:

Ja miałem nie kupować NBA i zgadnijcie co wczoraj zrobiłem :kekeke:

 

NBA Live jest niestety nadal 100 lat za afro-amerykaninami :/

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Wkurza mnie to, że 2k nie ma konkurencji. Widać, że sie rozwijają. Jest ciekawiej i bardziej logicznie, niż było w 2k16 albo 2k17, ale nadal czasami nie wiadomo czy się smiać, czy płakać :(

 

Mi się najbardziej na razie podobał przeskok w poziomie trudności z Prelude do właściwej gry. W meczu NBA z Prelude na luzie zrobiłem 16-5-7 grając Shot-Creator/Sharpshooter SF. W pierwszym meczu nowego sezonu ledwo uciułałem 3-3-5 pudłując czyste trójki jak szalony :D

 

Ogólnie na razie chyba będę grał na najkrótszych możliwych kwartach, żeby uciułać jakieś 73-77ovrl, a potem zacznę grać jak człowiek, po 10 min :-k

 

Dla grających w 2k19 - rekomendowane buildy graczy https://www.nba2klab.com/recommended-builds-2/ :) 

O, nawet jest mój build ;) (1st Defender, 2nd Rebounder) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...