Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Makk napisał:

Ja mam zawsze proste rozwiązanie takiego czegoś: olać go.

Co za różnica czy usłyszał, co se pomyślał itd. W dupie z nim.

:D

Gdyby to była osoba z którą mam jednorazowy, albo krótkotrwały kontakt to też bym oczywiście olał. Natomiast jak to jest osoba, z którą ten kontakt chcę, lub muszę utrzymywać to już trudniej. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:
9 minut temu, Makk napisał:

Ja mam zawsze proste rozwiązanie takiego czegoś: olać go.

Co za różnica czy usłyszał, co se pomyślał itd. W dupie z nim.

:D

Gdyby to była osoba z którą mam jednorazowy, albo krótkotrwały kontakt to też bym oczywiście olał. Natomiast jak to jest osoba, z którą ten kontakt chcę, lub muszę utrzymywać to już trudniej. 

Zależy od podejścia człowieka.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Makk napisał:

Ja mam zawsze proste rozwiązanie takiego czegoś: olać go.

Co za różnica czy usłyszał, co se pomyślał itd. W dupie z nim.

:D

 

No raczej, zawsze mogła obok Ciebie przechodzić jakaś dupeczka, a Ciebie powiedzmy taki amant, że wyskoczyłeś do niej z tekstem buziaczki :P

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MitnickMike napisał:

Chłopacy czy któryś próbował uruchomić CM 01/02 pod systemem innym niż Win Xp? 

Tak, grałem na Win 8.1 - w opcjach gdzie dajesz zgodność z jakimś starym systemem, musisz zaznaczyć tę właśnie zgodność, oraz zaznaczyć "uruchom jako administrator". 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Spoko. Problem był kiedyś z "klikaniem" przy negocjowaniu kontraktu, coś się za szybko klikało x10 z tego co pamiętam. Ale mówicie, że zero problemów?

To jeszcze jedno pytanie...idzie gdzieś jeszcze znaleźć listy talentów typu Harasimowicz, Świętochowski itd? Bo rzuciłem okiem tu i ówdzie i tylko stare killertaksy znalazłem, spolszczenia czy inne duperele.

 

Kiedyś był opek, chyba na w chuj starym CMF gdzie klient wyjebał Ronaldo i spółkę z Interu Mediolan, kupił samych polaków i rozjebywał w Serie A :-k Ale tego pewnie już nikt nie pamięta.

Odnośnik do komentarza

Mi działało normalnie, tylko podejrzanie wolno, FM 2010 ze wszystkimi ligami lepiej chodził niż tak samo ustawiony CM, właśnie tylko to klikanie ciężko było opanować, był jednak podobno jakiś sposób na to. 

 

A tu parę akcji z ceesa, na pierwsze trzy kille z shotguna żal patrzeć, ale chociaż w garażu na Nuke obroniona bomba sam na trzech chcących ją odzyskać terrorystów.

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MitnickMike napisał:

Spoko. Problem był kiedyś z "klikaniem" przy negocjowaniu kontraktu, coś się za szybko klikało x10 z tego co pamiętam. Ale mówicie, że zero problemów?

To jeszcze jedno pytanie...idzie gdzieś jeszcze znaleźć listy talentów typu Harasimowicz, Świętochowski itd? Bo rzuciłem okiem tu i ówdzie i tylko stare killertaksy znalazłem, spolszczenia czy inne duperele.

 

Kiedyś był opek, chyba na w chuj starym CMF gdzie klient wyjebał Ronaldo i spółkę z Interu Mediolan, kupił samych polaków i rozjebywał w Serie A :-k Ale tego pewnie już nikt nie pamięta.

https://champman0102.co.uk/archive/index.php/t-631.html

http://www.neoseeker.com/forums/1791/t105422-over-160-listed-great-players-striker-researcher-on-strike/

http://cm0102poland.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?479399

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...