Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Brudinho napisał:

 

Moje najlepsze English Breakfast było właśnie w Szkocji. Chyba w Edynburgu właśnie. To z Londynu i Manchesteru mogło mu ciągnąc druta. Tylko kurwa ta cena....A i szkocki McD ma BBQ Burgery za 7 zł <3 (są jeszcze  @Reaper?) Noooo kurwa kilka dni tym się zapychałem. 

Odkąd mieszkam w Edim nie byłem w Macu ;) Chyba jeden z najdłuższych detoxów od Maca. Ale tam po prostu jest ich mało, a jak są to pochowane, żeby nie psuć estetyki miasta.

 

No a te śniadania 10 funtów, gdzie to jest tak de facto obiad. Tak jak me_who mówi, porównując do ogólnych cen to nie jest tak drogo za taki wypas.

6 godzin temu, Gabe napisał:

No mi waga też nie spada, bo koło 95 ciągle krąży, ale rower chyba służy, bo bębna jeszcze mi nie wywaliło, a jak wciągnę brzuch, to z daleka nawet jak młody bóg wyglądam ;) :keke:

 

No i wczoraj sobie zmierzyłem ciśnienie: 125/80 i tętno spoczynkowe 72 :cool: 

Dobrze kojarzę, że Ty jesteś mocno wysoki? Ponad 1,90?

 

5 godzin temu, Mauro napisał:

Ta breja fasolowa na śniadanie to masakra. A brytole się zajadają tym.  Blee

Ee tam, lubię. W Polszy też można kupić, taka jasno-niebieska puszka Heinza.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krzysfiol napisał:

NBA 2k19 zajmuje 65 gigabajtów :/ przy tym hiszpańskim necie za tydzień sobie pogram :/ 

PC czy PS4? Kiedy gramy? ;) 

 

Dobrze ci tak :P, ja dziś obszedłem trzy różne sklepy z grami, z nadzieją, że się gdzieś zlitują/pomylą i wystawią pudełka. Nic tego. Premiera jutro, jutro też święto, możliwość kupna dopiero w środę :/ 

Odnośnik do komentarza

Śmiechy śmiechami, ale @Dudek zasuwaj do okulisty, nigdy nic nie wiadomo. 

 

Kiedyś w podstawówce miałem straszną ryfę z okiem. Wstałem i było ok z rana. polazłem do szkoły i coś mnie kuło w nie, oko łzawiło. Strasznie upierdliwe to było. Przemywałem wodą, widziałem nawet w miarę, ale na dłuższą chwilę nie dało się patrzeć. I tak cały dzień. Zaglądałem, inni też zaglądali. Nic nie było widać.

Wróciłem do domu, to samo było. Przemywałem dalej. I w końcu wyszło. Jakoś na palec się wyjęło. Okazało się, że to był... <taaadam, bszzz> kawałek plastra bezbarwnego :D 

Nie polecam. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Makk napisał:

Śmiechy śmiechami, ale @Dudek zasuwaj do okulisty, nigdy nic nie wiadomo. 

 

Kiedyś w podstawówce miałem straszną ryfę z okiem. Wstałem i było ok z rana. polazłem do szkoły i coś mnie kuło w nie, oko łzawiło. Strasznie upierdliwe to było. Przemywałem wodą, widziałem nawet w miarę, ale na dłuższą chwilę nie dało się patrzeć. I tak cały dzień. Zaglądałem, inni też zaglądali. Nic nie było widać.

Wróciłem do domu, to samo było. Przemywałem dalej. I w końcu wyszło. Jakoś na palec się wyjęło. Okazało się, że to był... <taaadam, bszzz> kawałek plastra bezbarwnego :D 

Nie polecam. 

Zobaczymy co będzie dalej, bo faktycznie wygląda jakby wypadło. Jak mi na świeżo wpadło albo jak jechałem do apteki to przy każdym ruchu oka czułem, że siedzi, a teraz siedzę już drugą godzinę i nawet mi nie łzawi oko. Przemyłem jeszcze solą fizjologiczną, żeby sprawdzić czy się nie schowało, ale też bez zmian. Mam jeszcze jakieś nawilżające i regenerujące krople do oczu, ale to ponoć mam przed snem dać ;)

13 minut temu, schizzm napisał:

Btw.

Ot Amazon Prime "Przesyłka w jeden dzień" :roll: 

 

tGIiwT5.png

 

 

Ja czekam na promocje, bo to granda, że nawet turecka cyfra jest w okolicach 185...

 

No i na recenzje, bo nawet jak nie ruszałem lig online, to grałem sporo w tryb kariery, a ten rok temu miał tyle mikro transakcji, że się od niego odbiłem, chociaż miałem w sumie dostęp do konta z grą za free.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...