Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Coś w stylu: "Świetna kariera, oby tak dalej!"

 

Przy czym to najbardziej żałosne multikonto w historii forum. Rejestracja pół godziny po sobie, te same IP. 

:keke: Zajebisty. Mógł dać komentarz: "mocne - Świetny pomysł na karierę, będę czekał na dalszy ciąg" lub "mocne - Gdyby tego nie było, strona stałaby się uboższa"

Odnośnik do komentarza

Ja mówiąc szczerze nigdy nie rozumiałem programów tego typu, gdzie potrafię oceniać wyłącznie stronę wizualną dania (nie wiem, jakbym był pewnie jakimś Vamim albo Ajerem to kubki smakowe podpowiadałyby mi różnicę na sam widok, ale... nie jestem) :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, T-m napisał:

 

Bywa. Zresztą, parę dni temu dokupiłem SSDka (bo są w kozackich cenach), dzisiaj dołożyłem jeszcze monitor NECa (taki sam poleasingowy, jak kupowałem jesienią), więc grafa musi chwilę poczekać. Zobaczę, pewnie tę, którą polecał @Counter wezmę ;)

 

 

Panie, przecież tam już jest murowany Miedziany zwycięzca... :D

 

co Ci @Counter polecił? na gpu nienajlepszy okres ze wzgledu na nowe premiery

Odnośnik do komentarza

I spoke to God in my dreams last night

She said I'd go to heaven if my teeth was white :muza: 

 

Jaka ta płyta jest doskonała, leci na ripicie od dobrych paru dni. Humanizm, miłość, otwartość, energia, humor i sarkazm w tekstach. Do tego ŚWIETNY bębniarz i basista.

 

Postęp w porównaniu do poprzedniej płyty jest zauważalny gołym okiem - na żywo wokalista też bardzo się poprawił, dużo czyściej śpiewa.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

 

Przy czym to najbardziej żałosne multikonto w historii forum. Rejestracja pół godziny po sobie, te same IP. 

A nie zalosniejsze bylo multikonto admina zalozone na to samo IP ORAZ na forumowa skrzynke mailowa tylko po to, by zaglosowac na admina w wyborach do MT?

  • Lubię! 3
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...