Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś nie giercowałem.

Wyspałem się na działce, śniadanko na werandzie. Teraz powróceni z rowerów. Wycieczka po jesiennej wsi. Po Wkrze ludzie ładnie na kajaczkach jeszcze spływają. 

Szkoda, że słońca nie ma, ale i tak przyjemnie jest.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tak nie odczuwam różnicy, bo najpierw skończyłem składać, a potem wpiąłem się w nowego kompa, ale... grafa wbudowana niestety nie daje rady. Nawet na low-detail NBA przycina. Włożyłem kartę (w ogóle to jednak nie jest 960, tylko 760, nie wiem czemu mi się pojebało) i wjechał na high-detail jak dzik w agrest. Od jutra zaczynam projekt graficzny, więc pewnie wtedy odczuję jaka jest różnica :)

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, klinsmann napisał:

no toś mnie zaskoczył koleszko, ja w fifacza jednego wprzod wedle integry na low zawsze cisnalem plynnie

 

no tez mi cos 760 switalo, bo to forumkowy zakup ;) no to tak jak moj 670 juz lekki dinozaur...

 

Bywa. Zresztą, parę dni temu dokupiłem SSDka (bo są w kozackich cenach), dzisiaj dołożyłem jeszcze monitor NECa (taki sam poleasingowy, jak kupowałem jesienią), więc grafa musi chwilę poczekać. Zobaczę, pewnie tę, którą polecał @Counter wezmę ;)

 

 

4 minuty temu, Makk napisał:

W tym Konkursie to na razie straaaaszna posucha. Póki co na 5 tytułów to w jednym można znaleźć więcej do czytania. 

Panie, przecież tam już jest murowany Miedziany zwycięzca... :D

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...