Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, klinsmann napisał:

ależ mnie wkurwia ten Motorsport manager

 

FM przy tym kurestwie to gra dla nerwusów :qwa: 

 

A i przed koncem sezonu warto zrobić częsci, które są "ryzykowne" na maksa. Ich wartości stają się minimalnymi na następny sezon, a "ryzyko" magicznie znika. Taki mały boost na nowy sezon.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meler napisał:

Czy tylko mnie wkurwia jak ktoś podaje jakąś małą liczbę czegoś i używa sformułowań typu "wydała ponad 30 książek?" Rozumiem, że jak się mówi o wieku np. Ziemii i wiemy mniej więcej i powiemy ponad 4 mld lat, ale co za problem powiedzieć konkretnie że wydała 33 książki? co to znaczy ponad 30? 70? 31? 354? faaaak :D

Tak, tylko Ciebie

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kowalinho napisał:

 

A i przed koncem sezonu warto zrobić częsci, które są "ryzykowne" na maksa. Ich wartości stają się minimalnymi na następny sezon, a "ryzyko" magicznie znika. Taki mały boost na nowy sezon.

czyli jak se zrobie silnik z ryzykiem +1, to nagle to znika w nowym sezonie? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, klinsmann napisał:

czyli jak se zrobie silnik z ryzykiem +1, to nagle to znika w nowym sezonie? 

Tak, zrobisz część z ryzyko+3 która jest powiedzmy o 20% lepsza od obecnej. Po updejcie sezonowym, ryzyko znika a ta +20%część staje się podstawową na nowy sezon.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie 31 kolejka jestem 1 z przewagą 4 pkt nad Juve i 6 nad Interem. W LM w ćwierćfinale podejmuje Benfice i oczywiście gram w finale Pucharu Włoch. 

Chciałem zrobić ogień z moimi obrońcami bocznymi i ustawic ich na OWL i OWP ale przy dwóch środkowych obrońcach to nie ma prawa się udać za dużo podań na skrzydło idzie. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Brudinho napisał:

U mnie 31 kolejka jestem 1 z przewagą 4 pkt nad Juve i 6 nad Interem. W LM w ćwierćfinale podejmuje Benfice i oczywiście gram w finale Pucharu Włoch. 

Chciałem zrobić ogień z moimi obrońcami bocznymi i ustawic ich na OWL i OWP ale przy dwóch środkowych obrońcach to nie ma prawa się udać za dużo podań na skrzydło idzie. 

w co Ty grasz !!!!! :iksde: 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Pulek napisał:

ale wjebałem pyszne sushi :-k robię to średnio raz na pół roku, zazwyczaj zmieniając knajpy, ale dzisiaj było tak wybitnie dobre, że chyba przy niej zostaniemy :)

Opowiedz :>. Ja jestem wierny Sensi Sushi - zawsze doskonałe, a ich kombinacja z ostrym majonezem to już w ogóle :wub:

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

https://www.pansushi.pl/

 

O taki zestaw sobie wzięliśmy:

Cytat

PartyBox (37 szt.) 
Futomaki w tamago z grillowanym łososiem + dodatki (6 szt.), Futomaki z grillowaną rybą maślaną z nutką pora i chilli + dodatki (6 szt.), Futomaki z krewetką w tempurze + dodatki (6 szt.), Nigirii łosoś przypalany / krewetka gotowana / tuńczyk (3 szt.), California: surowy łosoś i avocado, przeplatana ogórkiem (8 szt.), Hosomaki Vege (8 szt.). Do każdego zestawu dodajemy imbir / sos sojowy / wasabi.

 

I  było doskonałe. ALE. warto wziąć pod uwagę, że ja żadnym wybitnym smakoszem nie jestem ;) ot, po prostu raz na jakiś czas nachodzi mnie ochota :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...