Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, me_who napisał:

Czyli zabrać długie spodnie?

:rotfl: właśnie koledze pisałem, który jutro przylatuje, że obowiązkowo długie spodnie,. bluza i kurtka ;) w tym momencie jest 14 stopni i wieje ;) 

4 minuty temu, schizzm napisał:

poczekaj jak w grudniu o 15 będzie ciemno ;) 

no tak, bo w Polsce się robi dopiero o 15.30 :P 

Odnośnik do komentarza

No to jedziemy, skoro mamy się rozdrabniać, chociaż problem tkwi (DLA MNIE) tylko w opóźnieniu wysłania projektu (ILE CZASU!?) i braku poinformowania o tym, ale skoro wyzywasz od cymbałów...



9vgZtJr.png

 

sEYg9AP.png

 

9vgZtJr.png

 

Potem było już na forum tylko o domku drewnianym i takie tam - nic z projektem.

 

Daty maili:

 

uD8C56e.png

 

Tak się zaczęło:

 

uGeIQqn.png

 

Mitnick wypełnił mi te wnioski i odesłał.

 

DpZOaMt.png

 

bnav50j.png

 

z520MI4.png

 

lRM8uQq.png

 

XEVtEpe.png

 

m44bBu7.png

 

mK34d1H.png

 

z3495cT.png

 

IoRHGNs.png

 

vD9LKLK.png

 

BHjw520.png

 

LBo3KNa.png

 

7wz57uQ.png

 

wTNii1a.png

 

WPrZEBH.png

 

xUi2nXN.png

 

st3ulib.png

 

82rdsWg.png

 

RoP9IRF.png

 

NUNdhOx.png

 

 

Tak, nie znałem się na tym. Jak się nie znasz to nie robisz remontu w chacie czy ufasz fachowcom i jak odwalą fuszerkę to np. nie płacisz lub idziesz do sądu? Maniak, no nie w komisie nie, ale już w salonie pewnie bym pytał :]

 

Owszem, moje sms-y, chyba dwa były niemiłe, używałem w nich wulgaryzmów, za co przepraszam, ale nie byłem wtedy w stanie się ogarnąć, pisałem ze szpitala. Jak już mówiłem.

 

I tak zesrałem się, 20 razy na dobę, stąd pobyt w szpitalu i brak możliwości odbioru, bo... żona nie mogła, tak jest w screenach jak piszę, aby ją dodać.

 

https://drive.google.com/open?id=1d1qGXmfv0umy17iI7YCWvNpPynScN27a

 

 

Rozumiem, że skoro babka w starostwie jest ok, to skąd tyle punktów w postanowieniu?

 

Pisałeś, że robiłeś projekt w Choszcznie 100km ode mnie za 5k, więc jak podałeś 4k to myślałem, że to właśnie zniżka za znajomość, a nie praca po godzinach. Zapłaciłem 2k zaliczki za to co zrobiłęś, drugie miałem zapłącić po otrzymaniu pozwolenia, które jak wiesz... jeszcze nie nastąpiło. Czemu miałem mu nie ufać> Znaliśmy się z neta, na zlocie złapaliśmy kontakt. pamiętam, że to Ty mi przybliżyłeś sylwetkę Piotrowskiego, na którym chciałem się potem wzorować.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...