Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike
3 godziny temu, Pulek napisał:

w ogóle 'powrót' Mitnicka to jedna z bardziej żenujących rzeczy w ostatnim czasie :-k szukanie atencji, te sprawy. no nie!

Daj linka do portalu, strzele okejke w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Man_iac napisał:

Jedna z rzeczy, które mnie najbardziej w grze irytują to wpieprzający się zarząd. Nieraz mi się zdarzyło, że wychowałem zajebistego juniora, zdaję sobie sprawę że nie da się go utrzymać np. w polskiej lidze, więc negocjuję za niego kwotę transferową. Udało się np. 6 mln €, a 3 dni później zarząd zgadza się na 4 mln i nic z tym nie można zrobić. 

 

Ja negocjowałem 109 tysięcy zlotych za mojego ziomka z Hutnika, a zarząd zgodził się na 30 bodajże. I mogłem z nimi pogadać i najpierw niechętnie, ale zgodzili się na odrzucenie oferty :)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, jmk napisał:

 

Ja negocjowałem 109 tysięcy zlotych za mojego ziomka z Hutnika, a zarząd zgodził się na 30 bodajże. I mogłem z nimi pogadać i najpierw niechętnie, ale zgodzili się na odrzucenie oferty :)

Ale to działa tylko wtedy, jak oferta jest jedna. Jak więcej klubów składa oferty, to nie ma nawet opcji zgłoszenia sprzeciwu. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...