Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jmk napisał:

A tak serio to podrzuć jakieś przepisy potem :D Uwielbiam podroby w takiej kolejności:

 

1) płuca

2) serca

3) żołądki

4) wątroba

5) nerka

Nie jadłem płuc i nerek :-k Ale serduszko i żołądek jak się trafia w rosole, to rarytas! No i wątróbka wiadomo, z cebulką i/lub żurawinką.

15 minut temu, Vami napisał:

Ja tam jestem łasy na fejm. Lubię być w świetle jupiterów. Dlatego też wolałbym pracę za 3-4k ale być na świeczniku niż pracę za 10k w zapomnianym kącie :D

No nie, też to lubię, ale jednak zdecydowanie bardziej lubię wygodnie żyć :-k Od dziecka powtarzałem, że patrząc jak mi pieniądze przez palce przeciekają, to ja muszę dużo zarabiać w przyszłości :keke: 

Odnośnik do komentarza

@Misiek @me_who hehehehehehehehehe :roll:

 

Żona mojego brata na olx sprzeda dosłownie wszystko, ja nie moge tam sprzedac dosłownie nic.

Co prawda dzisiaj może uda mi się opchnąć Nokie Lumie 635 za 80 zł....ale mam ramy https://www.morele.net/pamiec-kingston-2x4gb-1333mhz-ddr3-non-ecc-cl9-dimm-kvr1333d3n9k2-8g-288734/ na sprzedaż za 120 zł i nie mogę się tego pozbyć, za to są ludzie którzy proponują 70-80 zł z kurwa adnotacjami "70 zł z odbiorem osobistym" albo "80 zł i zabieram od ręki" :roll: 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Vami napisał:

Jakbym miał niezauważalną pracę za dużo pieniędzy, to bym chyba zaczął nagrywać vlogi i wydawać pół pensji na podbijanie postów z nimi :D

Mam dokładnie odwrotnie. Strasznie nie lubię być w centrum uwagi, wolę sobie kierować z zaplecza :D Zreszta dość często myślę, że jakbym miał wybrać pracę tak zupełnie niezależnie od kwestii finansowej, to jezdziłbym Tirem. Masa świętego spokoju, jeździć też lubię i w dodatku codzienie gdzie indziej :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę się zebrać. Ostatnio już nawet zacząłem odpalać, ale jak zobaczyłem brak logosów, to zwątpiłem :roll: Szczególnie, że większość stron oferuje pobieranie tych packów w 10 częściach z prędkością do 100 kb/s :roll: A nie wiem czy mam gdzieś folder, który trzymam od kilku wersji, żeby sobie wgrać, więc odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, me_who napisał:

W ogóle wpadłem na szatański pomysł :keke:

Jakby na któryś zlot przyjechał @ajerkoniak to mógłby zrobić cook off z @Vami To byłoby bardzo ciekawe. Skoro Makłowicz umie gotować na stoku góry czy w innych dżunglach, to Wy spokojnie byście sobie dali radę w warunkach zlotowych. Jako trzeci uczestnik enczi ze swoim gryłowaniem.

Ja mogę być jednym z jurorów, jestem znanym smakoszem i międzynarodowym ekspertem.

 

No właśnie tak sobie pomyślałem, że przyszłoroczny zlot mógłbym zaszczycić, a wtedy wiadomo że gotuje, choćby i na jednorazowym grylu z biedry :D

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

No właśnie tak sobie pomyślałem, że przyszłoroczny zlot mógłbym zaszczycić, a wtedy wiadomo że gotuje, choćby i na jednorazowym grylu z biedry :D

I problemu z gastronomią nie ma - każdy wpłaca ajerowi dodatkową kasę za posiłki, a ten wszystko przygotowuje i robi wydawkę o określonej godzinie :kekeke: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...