Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, wojt3k napisał:

Walczę ze sobą, więc podśmiechuję się wewnętrznie. Prawdę mówiąc to na co dzień uchodzę raczej za ponurego żniwiarza z kijem w tyłku emoji6.png a nie śmieszka, więc nieco dziwi mnie Wasza diagnoza.

 

"Co się kurwa śmiejesz, to nic śmiesznego nie bylo", by Szu o 1 w nocy ;)

 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, jmk napisał:

 

"Co się kurwa śmiejesz, to nic śmiesznego nie bylo", by Szu o 1 w nocy ;)

 

Czekaj cwaniaku, specjalnie zalogowałem się przez przeglądarkę a nie Tapatalka i teraz mogę dać nie tylko plusy ale też minusy. Kto wie, może wreszcie dla odmiany ktoś dostanie ode mnie minusa ?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Był taki nick na forumie kiedyś hmm.

Tak, ponury_zniwiarz vel Rafael z CM Rev. Ktoś tu ostatnio pisał, że ma z nim kontakt, bo chyba z jednej mieściny są? Fajne teksty pisał na CM Rev.

Godzinę temu, kolek23 napisał:

 

Weekend miejski, czy bardziej jakieś wypożyczone auto i wioski/przyroda też wchodzą w grę?

Wioski i przyroda zawsze wchodzą w grę, zdecydowanie to nas bardziej jara niż miasto :) A najlepiej wioski przyroda + pyszne żarcie (może być w mieście), bo zawsze do Włoch jeździmy w celach zdecydowanie kulinarnych ;) 

9 minut temu, schizzm napisał:

A u mnie spełnia się czarny scenariusz i mój samolot już będzie opóźniony :(

Ale jak już dolecisz do Barcelony, to tam chyba luz? Czy metro się wyłącza?

Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, Reaper said:

Wioski i przyroda zawsze wchodzą w grę, zdecydowanie to nas bardziej jara niż miasto :) A najlepiej wioski przyroda + pyszne żarcie (może być w mieście), bo zawsze do Włoch jeździmy w celach zdecydowanie kulinarnych ;)

 

Wczoraj byłem w Monterosso, jednej z wiosek z grupy "Cinque Terre" i było przecudownie. Ogólnie mógłbym jeździć po Ligurii bez końca, więc polecam szczerze :)

 

Okolice Turynu są trochę ubogie w widoku, jechałem na północ (Alpy <3) albo na południe (wioski i winiarnie Piemontu i Liguria<3), żeby coś ładnego zobaczyć. Odnośnie jedzenia, to w samym Monterosso nic nie jadłem, bo ceny są mocno wywindowane w górę (wszędzie pełno turystów). Ogólnie trzeba pamiętać, że im większe zadupie i dalej od turystów, tym smaczniej. W Turynie jadłem tak sobie i drogo, w Mediolanie tak samo. W wiosce, w której jest mój obiekt, jedzenie jest cudowne, tak samo jak w dwóch mieścinach gdzie zatrzymaliśmy się na przegryzkę jadąc do hotelu od strony Alp, jak i od strony morza :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Wczoraj byłem w Monterosso, jednej z wiosek z grupy "Cinque Terre" i było przecudownie. Ogólnie mógłbym jeździć po Ligurii bez końca, więc polecam szczerze :)

 

Okolice Turynu są trochę ubogie w widoku, jechałem na północ (Alpy <3) albo na południe (wioski i winiarnie Piemontu i Liguria<3), żeby coś ładnego zobaczyć. Odnośnie jedzenia, to w samym Monterosso nic nie jadłem, bo ceny są mocno wywindowane w górę (wszędzie pełno turystów). Ogólnie trzeba pamiętać, że im większe zadupie i dalej od turystów, tym smaczniej. W Turynie jadłem tak sobie i drogo, w Mediolanie tak samo. W wiosce, w której jest mój obiekt, jedzenie jest cudowne, tak samo jak w dwóch mieścinach gdzie zatrzymaliśmy się na przegryzkę jadąc do hotelu od strony Alp, jak i od strony morza :)

Patrząc po dostępnych lotach z Edynburga to w grę wchodzą Rzym, Bolonia i Piza. W Bolonii i Pizie to pewnie od razu z lotniska bym brał auto, bo po co siedzieć w tych mieścinach, chyba mało ciekawe :-k Z Bolonii to można śmigać albo nad morze (Ravenna i Rimini - byłem tam na wakacjach mając 10 lat, Mirabilandia w Ravennie to super wspomnienie, pierwszy prawdziwy park rozrywki :) ) albo do Florencji. Jeszcze Modena jest obok, a tam ta knajpa z Chef's Table ;)  Ewentualnie loty są też do Bergamo i Wenecji, ale tam już byłem, więc chyba że potraktować np. Bergamo jako punkt wypadowy i śmignąć do Werony od razu z lotniska :-k 

 

Pamiętam, że @adamus był specjalistą od południa Europy, możesz coś polecić?

Odnośnik do komentarza

 

54 minutes ago, Reaper said:

Patrząc po dostępnych lotach z Edynburga to w grę wchodzą Rzym, Bolonia i Piza. W Bolonii i Pizie to pewnie od razu z lotniska bym brał auto, bo po co siedzieć w tych mieścinach, chyba mało ciekawe :-k Z Bolonii to można śmigać albo nad morze (Ravenna i Rimini - byłem tam na wakacjach mając 10 lat, Mirabilandia w Ravennie to super wspomnienie, pierwszy prawdziwy park rozrywki :) ) albo do Florencji. Jeszcze Modena jest obok, a tam ta knajpa z Chef's Table ;)  Ewentualnie loty są też do Bergamo i Wenecji, ale tam już byłem, więc chyba że potraktować np. Bergamo jako punkt wypadowy i śmignąć do Werony od razu z lotniska :-k 

 

Pamiętam, że @adamus był specjalistą od południa Europy, możesz coś polecić?

 

Z Pizy też masz blisko do Florencji i tylko 100km do Cinque Terre <3

 

Ja bym brał okolicy Livorno i Genui, bo tam obok są (niezbyt wysokie, ale zawsze) góry i właśnie masa takich małych, fajnych, klimatycznych (i pełnych turystów) wioseczek na brzegu morza.. no i widoki klifów wpadających do morza.. mrrrau :) 

 

Żeby nie być gołosłownym: 

Spoiler

QuiNzm0.jpg

 

Spoiler

pxghL3V.jpg

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Czekaj cwaniaku, specjalnie zalogowałem się przez przeglądarkę a nie Tapatalka i teraz mogę dać nie tylko plusy ale też minusy. Kto wie, może wreszcie dla odmiany ktoś dostanie ode mnie minusa ?

 

To nie mi tylko SZU daj ;)

 

 

2 godziny temu, schizzm napisał:

A u mnie spełnia się czarny scenariusz i mój samolot już będzie opóźniony :(

 

Gdzie Cię podwieźć? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

@kolek23 mega, ale powiem Ci, że te widoki nie przebijają jednak jeziora Como, które objechaliśmy dookoła rok temu :) 

 

22538581_10159560966200327_1819226392655

 

22499180_10159560966205327_8643242545607

 

22528957_10159560965835327_2870745126421

 

Ale faktycznie kierunek Piza wygląda mega dobrze, zaliczyć to Livorno, to miasteczko o którym wspominasz, może śmignąć sobie na jedną z wysp :-k Jaram się!!! 

 

@Pulek łap żonę i lecimy ;) 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Reaper said:

@kolek23 mega, ale powiem Ci, że te widoki nie przebijają jednak jeziora Como, które objechaliśmy dookoła rok temu :) 

 

Ale faktycznie kierunek Piza wygląda mega dobrze, zaliczyć to Livorno, to miasteczko o którym wspominasz, może śmignąć sobie na jedną z wysp :-k Jaram się!!! 

 

@Pulek łap żonę i lecimy ;) 

 

Como też mam na liście :) Tylko nie wiem czy zdążę, niedługo kończę projekt ;( 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kolek23 napisał:

 

Como też mam na liście :) Tylko nie wiem czy zdążę, niedługo kończę projekt ;( 

Daje radę objechać w jeden dzień autem bez problemu, my to zrobiliśmy z 4-miesięcznym dzieckiem, na dodatek we Fiacie 500 w 3 dorosłe osoby, fotelik z młodym i jeszcze gondola na głowie żony :kekeke: więc śmigaj :) 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Qcz napisał:

Jeszcze przed 11 nie było, żebym był ze zlotu w chacie ;-))) dzieki all

nie powiesz mi, że nie byłeś w załęczu, gdzie przed 11 w Niedziele, na bank byłeś w domu :keke: 

7 godzin temu, Pulek napisał:

nigdy więcej :/ 

 

print screen i drukuję... dla potomnych. w sumie to możesz mieć rację, za rok będziesz debiutantem... :-k 

 

3 godziny temu, schizzm napisał:

A u mnie spełnia się czarny scenariusz i mój samolot już będzie opóźniony :(

 

spuścić Cię na chwilkę ze wzroku i już poleciałeś polować na galerianki :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Chcecie usłyszeć żart? Utknalem na lotnisku w Barcelonie jak i setki innych osób. Strajk taksówkarzy, ja pierdole to się nie dzieje :iksde:

 

O kurde, i to gruby protest. Tysiące (dosłownie) taksowek zastawilo główna ulice w mieście na długości kilku jeśli nie więcej kilometrów. Wygląda jak cmentarzysko samochodów :-k

  • Smutny 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...