Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, dziki_ryj_ napisał:

ocenił powyższy materiał:

mocne - Lecę budować Ci pomnik

mocne - Rozjeb...łeś mi konstrukcję

mocne - Genialne, czekałem na to

mocne - Dla mnie jesteś Jackiem Cyganem blogowania na MFM

mocne - Jesteś zdrowo pier...lnięty, ale w pozytywnym sensie

mocne - Niesamowita historia

mocne - Zanim doszedłem do końca, to z podniecenia doszedłem dwa razy

 

WTF

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Włoska kuchnia jest najlepsza na świecie. Siedzę tam już miesiąc, jem makarony dwa razy dziennie i nadal się zachwycam :) wszystko zajebiście proste, takie zwykłe, ale dzięki genialnej jakości produktów smak jest niesamowity :) przywiozłem sobie teraz pół walizki włoskich makaronów i wina do domu :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:

Włoska kuchnia jest najlepsza na świecie. Siedzę tam już miesiąc, jem makarony dwa razy dziennie i nadal się zachwycam :) wszystko zajebiście proste, takie zwykłe, ale dzięki genialnej jakości produktów smak jest niesamowity :)przywiozłem sobie teraz pół walizki włoskich makaronów i wina do domu :D

zdążyłeś wrócić z Włoch do Polski w trakcie pisania tego posta?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Zatem nie biorę Cię pod uwagę w losowaniu. Po prostu wcale nie mam ochoty się z Tobą bawić. To moje pieniądze, moja strona, moje zasady. Jak będę chciał, to wykasuję zaraz te 62 blogi, bo się na przykład rozmyślę. I co wtedy zrobisz? A chamskie teksty, które napisałeś tutaj (17:51) kwalaifikują się na bana. Nie życzę sobie!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Cześć! W pracy dziś trochę kiepsko poszło, więc mam nadzieję że Organek wieczorem da radę poprawić humor.

Edyta: piszcie coś, ile razy mam zabijać Marynię postami emoji53.png

 

Kupiłeś już jedzenie dla zlotowego domku?;)

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...