Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, z0nk napisał:

Szok kulturowy mocno. Rzym mnie przeraża. Fajne zabytki, ale jajebe jak tu brudno i w sumie poza zabytkami brzydko. Rozpiescily mnie te dwa tygodnie w czystej, zorganizowanej Japonii gdzie szokiem był jakiś papierek na ulicy czy sekundowy brak uśmiechu na twarzy ekspedientki ^^

No i w sumie Polskie miasta, które znam, też są wzorem czystości do tego co tu oglądam 

W Mediolanie i Wenecji wcale nie jest lepiej. Dla mnie Wlochy z dokladnoscia do jedzenia i powiedzmy wina to najbardziej przereklamowany kraj w Europie.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady z tym Rzymem, że poza zabytkami jest brzydko. Mają tam piękne parki, no i jest parę dzielnic, w których jest naprawdę ładnie. Aczkolwiek okolice Termini nie są zbyt przyjemne. Mi pod względem czystości w stosunku do natężenia życia nocnego zaimponował Madryt. No ale tam co rano ulice są zlewane wodą pod ciśnieniem, żeby cały ten syf zmyć :keke:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hidalgoo napisał:

Bez przesady z tym Rzymem, że poza zabytkami jest brzydko. Mają tam piękne parki, no i jest parę dzielnic, w których jest naprawdę ładnie. Aczkolwiek okolice Termini nie są zbyt przyjemne. Mi pod względem czystości w stosunku do natężenia życia nocnego zaimponował Madryt. No ale tam co rano ulice są zlewane wodą pod ciśnieniem, żeby cały ten syf zmyć :keke:

No domyślam się, że nie wszędzie jest taka tragedia, ale to akurat dzielnica która ma być ich wizytówką. Więc wiesz wrażenie tragiczne i jeżeli inne miasta tak jak @kuabmowi są podobne to mi te parę godzin starczy ;D

Odnośnik do komentarza

Keith Flint uczył mnie logiki w Marynii na forumcm, po pijaku. Był poważny, zadumany i srogi. Dostałem żółty podpis pod nickiem, bo Icon sfingował wybory, była afera i nowe rozdanie.

Keith lubił konkret. Pamiętam, że parafrazowałem jego posta o tym że z c implikuje na a. Czułem się, jakbym zdawał egzamin z szitpostingu na pasku TVN. Posta zrozumiałem 10 lat później. A kiedy w 2015 wręczałem Keithowi nagrodę za cytat roku na gali forumcm awards, miałem nieodparte wrażenie, że z emotikona nadużywanego przez użytkowników Maryni spogląda na mnie lekko rozbawiony Icon. A jednak warto było cytować Keitha.

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Maciej said:

Gram sobie Lechem i w Pucharze Polski wylosowałem własne rezerwy.

 

uMcb4Wm.png

 

Nie mam pojęcia jak odpowiedzieć na to pytanie :keke:

 

Jeszcze mam wiadomość, że pół mojego składu stoi "przed pojedynkiem ze swoim dawnym klubem" :D

miałem to samo u siebie i przegrałem :D 2:3, wszystkei bramki po 80'

potem Lech II pyknął Koronę (średniak I ligi), ale w półfinale już wpierdol od Górnika

Odnośnik do komentarza

ja nie mogłem przegrać, bo zabrałem im wszystkich cokolwiek wartych zawodników :D gładkie 3:0, ale to już mój czwarty sezon, drugi raz z rzędu faza grupowa LM, zatem idzie ładnie

 

ściągnąłem Djordje Jovanovicia z Partizana, który dwa lata z rzędu był królem strzelców, a w swoim drugim sezonie pobił rekord bramek w sezonie Podbrożnego, ale w tym sezonie coś się zaciął, właśnie zjebał 3 setki z Górnikiem Zabrze :( ale polecam gościa, tanio go puścili, a ma idealne atrybuty do roli kompletnego napastnika

 

jeszcze mi skauci znaleźli takiego szkockiego wymiatacza Jai'a Quitongo, sprowadziłem go za darmo, bo kończył mu się kontrakt, po dwóch latach sprzedałem go do Sportingu za 11 milionów, kupiłem Żurkowskiego za 4,5, po dwóch latach poszedł do West Bromu za 16 mln :D

Odnośnik do komentarza

A ja zacząłem grać GKS-em Katowice. W pierwszym sezonie w I lidze Dalibor Volas strzelił 27 bramek i zapewnił nam awans. W pierwszym sezonie w Ekstraklasie grałem na szybką kontrę i Dalibor Volas strzelił 35 bramek z 50 strzelonych jako zespół :D Udało mi się po pierwszym sezonie sprowadzić Krzysztofa Piątka, w związku z czym Volas poszedł na ławkę, bo stwierdziłem, że już trochę za stary. Piątek zagrał słabe 3 mecze, więc zagrał znowu Volas - zdobył 4 bramki w pierwszym meczu, w którym wyszedł w pierwszej jedenastce :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Według ubezpieczyciela moje rozbite Mondeo jest warte 16,5 tys. zł. Podobno niepisaną tradycją jest by zawsze się odwoływać od pierwszej wyceny i to zrobię. Ale nie mam pojęcia jak mam sam wycenić wartość auta. Chyba będę musiał podzwonić pi firmach, które skupują samochody powypadkowe

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...