Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Seju napisał:

 A oso chodzi? Bo nie w temacie jestem w ogole... :)

A bo chcialem sobie jakis projekt pilkarski uruchomic i potrzeba mi logo zrobic, i jakims cudem pomyslalem o Tobie ;)

Odnośnik do komentarza
CO ZA POTWÓR MARCO SILVY.
Kurwa, ale co to był za mecz. Chyba Farmacja Tarchomin by się bardziej postawiła. Kibice chcieli wpuścić psa na boisko. Kabaret.

Byłem dziś na chrzcinach, nie do końca ogarniając że dziś jest sparing i flashscore zrobił mi dyskotekę w powiadomieniach czyżby w tym sezonie The Toffees jednak mieli coś znaczyć w statku premiera?
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

od 3 lat ci mowie ;) bedzie pan zadowolony

 

Wcześniej nie miałem jak albo pieniędzy.

 

Kurde też bym pojechał na wakacje w ciepłe miejsce, polezec, odpocząć itp.

Niestety wychodzi za drogo.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, jmk napisał:

Niestety wychodzi za drogo.

za drogo? jak patrze na ceny dobrej kwatery nad morzem albo w zakopanym to powiem szczerze, Cypr jest jak za darmo w ~kwietniu, zakyntos, korfu, na leżakowanie z tego co mówią znajomi super. jak odkuje sie lekko finansowo to 2019 rokiem leżaka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Akurat u mnie ta wycieczka nie miała nic wspólnego z odpoczynkiem :) jestem na obiekcie klienta, miałem dzień wolny, 3:30h jazdy w jedną stronę, 2:30h w drugą, jakaś godzina szukania miejsca parkingowego dla auta.. Jestem zjebany bardziej niż po 12h roboty, ale chciałem zanurzyć stopę w Morzu Śródziemnym no i się udało ;)

 

Ogólnie mogę polecić Piemont i Ligurię wszystkim, którzy lubią zwiedzać autem. Wszędzie góry, pagórki, klimatyczne wioski zbudowane na zboczach, ruiny zamków wystające spośród drzew.. czułem się dziś jak jeżdżąc we śnie po jakiejś fikcyjnej krainie, którą sobie zlepiłem z widoków widzianych w filmach :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, klinsmann napisał:

za drogo? jak patrze na ceny dobrej kwatery nad morzem albo w zakopanym to powiem szczerze, Cypr jest jak za darmo w ~kwietniu, zakyntos, korfu, na leżakowanie z tego co mówią znajomi super. jak odkuje sie lekko finansowo to 2019 rokiem leżaka

 

No w listopadzie też jest tanio ;) przez pracę żony mam na względzie tylko okres wakacyjny. A wypad Hiszpania, Portugalia, Włochy, Malta, Cypr, Chorwacja to koszt podobny loty i pobyt kilka dni do tygodnia to 3-5 kafli. No i koszta na miejscu oczywko.Marzy mi się taka zaplanowana od a do z wycieczka w ciepłe miejsce, o nic się nie martwić, o niczym nie myśleć .... Może za rok się uda :)

Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, jmk said:

 

No w listopadzie też jest tanio ;) przez pracę żony mam na względzie tylko okres wakacyjny. A wypad Hiszpania, Portugalia, Włochy, Malta, Cypr, Chorwacja to koszt podobny loty i pobyt kilka dni do tygodnia to 3-5 kafli. No i koszta na miejscu oczywko.Marzy mi się taka zaplanowana od a do z wycieczka w ciepłe miejsce, o nic się nie martwić, o niczym nie myśleć .... Może za rok się uda :)

 

Zima odpada*?

 

Egipt jest w miarę tani. Zwłaszcza w styczniu, nad Morzem Czerwonym, Marsa Alam np. temperatura powietrza około 20 stopni.

 

No i zazwyczaj niestety albo masz biuro podróży (zero zmartwień) albo niską cenę. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, kolek23 napisał:

 

Zima odpada*?

 

Egipt jest w miarę tani. Zwłaszcza w styczniu, nad Morzem Czerwonym, Marsa Alam np. temperatura powietrza około 20 stopni.

 

No i zazwyczaj niestety albo masz biuro podróży (zero zmartwień) albo niską cenę. 

 

 

No wakacje mają tylko latem ;)

 

Egipt to już obszar zakazany przez doktorów ;) mam też zakaz na mocne zmiany temperatur czyli jak u nas zima to nie mogę w gorące miejsca.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Man_iac napisał:

Nie wiem jaki jest sens organizowania takich sparingów, skoro nawet pierwsze trzy strony google nie wiedzą w której ta drużyna jest lidze. Nie łatwiej zebrać chętnych wśród kibiców, jak nie ma lepszego sparing partnera? 

No właśnie ta ekipa wyglądała jakby ja zebrali spod sklepu. 5 liga austriacka, a wyglądali gorzej od polskiej Serie B.

 

@Kamtek jakbyście chcieli organizować kiedyś jakiś Puchar Intertoto to polecam ten kierunek. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szok kulturowy mocno. Rzym mnie przeraża. Fajne zabytki, ale jajebe jak tu brudno i w sumie poza zabytkami brzydko. Rozpiescily mnie te dwa tygodnie w czystej, zorganizowanej Japonii gdzie szokiem był jakiś papierek na ulicy czy sekundowy brak uśmiechu na twarzy ekspedientki ^^

No i w sumie Polskie miasta, które znam, też są wzorem czystości do tego co tu oglądam 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, lad napisał:

No właśnie ta ekipa wyglądała jakby ja zebrali spod sklepu. 5 liga austriacka, a wyglądali gorzej od polskiej Serie B.

 

@Kamtek jakbyście chcieli organizować kiedyś jakiś Puchar Intertoto to polecam ten kierunek. 

Legendarny Evertonie, przybywaj!

Odnośnik do komentarza

Ale rzuciłem dziś klasycznym #dadjoke, aż sam z siebie jestem dumny:

 

Olek z kuzynem grają w coś na komputerze. Pada pytanie:

- A po co ci doniczka?

Zapadła sekundowa cisza i po prostu nie mogłem tego nie wykorzystać:

- Doniczka, jak sama nazwa wskazuje jest do-niczego.

 

 

 

 

#prawiedziesieclatdoswiadczenia #obowiazkowyfacepalmzony

  • Lubię! 6
  • Smutny 1
  • Zmieszany 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...