Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Dudek napisał:

Liczyłem, że wejdę za godzinę i zobaczę wynik meczu z United, ale niestety nie ;(

 

Bry

Jeśli jesteś nadal zainteresowany, to zaraz gramy :] 

United 1-0 HT. Niby bronimy się dzielnie, ale jaka jest przepaść w grze :keke: Nadzieja taka, że Mou wystawił bardzo zmęczony skład (np. Kane wybiegł z kondycją 75%) i może w końcówce moje roboty ich dogną.

Nie dogięli, 1-0 dla United. Rewanż będzie bardzo trudny :|  

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Aale zajebisty poranek. 

 

Najpierw pobudka o 8:30 i na 9 na siłownię na godzinkę. Po 10:30 jedna z knajp obok, zaraz przy parku, i mała buteleczka Vichy Catalan na zewnatrz. Potem odwiedzenie sklepu z geekowym sprzętem (maja wyprzedaż, prawie wziąłem sobie koszulkę z Johnem Rambo ;)), i przeniesienie się do kawiarni obok parku, gdzie spróbowałem jakiejś kawy etiopskiej, obserwując występy grupy flamenco w parku (lubię w tym kraju to, że ludzie wszędzie uczestniczą w jakichś stowarzyszeniach. Np panie od Flamenco średnia wieku to ok 50 lat, które postanowiły wystąpić publicznie :) ). Potem szybkie zakupy, a teraz siedzę w domu i dopijam sangrię.

 

Tym optymistycznym akcentem witam się w tej pięknej, choć może trochę za gorącej, sobocie :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No trochę zacząłem się w to wtapiac :).

Ach, ten festyn w parku zaskoczył organizatorem, bo to jakaś organizacja wspierająca dzieci rodzin z Czarnobyla ;)

 

A w sklepie geekowym była jeszcze fajna koszulka falloutowska z Nuka Cola, ale na metce miała logo Bethesdy. No nie mogę ich finansowo wspierać, wewnętrzna blokada mi nie pozwala :/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Aale zajebisty poranek. 

 

Najpierw pobudka o 8:30 i na 9 na siłownię na godzinkę. Po 10:30 jedna z knajp obok, zaraz przy parku, i mała buteleczka Vichy Catalan na zewnatrz. Potem odwiedzenie sklepu z geekowym sprzętem (maja wyprzedaż, prawie wziąłem sobie koszulkę z Johnem Rambo ;)), i przeniesienie się do kawiarni obok parku, gdzie spróbowałem jakiejś kawy etiopskiej, obserwując występy grupy flamenco w parku (lubię w tym kraju to, że ludzie wszędzie uczestniczą w jakichś stowarzyszeniach. Np panie od Flamenco średnia wieku to ok 50 lat, które postanowiły wystąpić publicznie :) ). Potem szybkie zakupy, a teraz siedzę w domu i dopijam sangrię.

 

Tym optymistycznym akcentem witam się w tej pięknej, choć może trochę za gorącej, sobocie :)

Czekaj, czekaj, przyjedziesz na zlot, 4 dni deszczu, wóda po kokardki, to się trochę wyrówna :keke: 

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam czy wspominałem, ale jednak podpisałem dość nieświadomie ;) ale jednak umowę z tą firmą 'Energia dla firm' i płacę 65 zł miesięcznie za prywatny Lux Med i chyba to działa... tzn. założyłem konto na Lux Medzie, wybrałem poradnię ortopedyczną - mam we wtorek na 19:5 oO i wyskoczyło "pakiet Energia dla firm" i zaznaczyłem bez skierowania to cena "0 zł".

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Nie pamiętam czy wspominałem, ale jednak podpisałem dość nieświadomie ;) ale jednak umowę z tą firmą 'Energia dla firm' i płacę 65 zł miesięcznie za prywatny Lux Med i chyba to działa... tzn. założyłem konto na Lux Medzie, wybrałem poradnię ortopedyczną - mam we wtorek na 19:5 oO i wyskoczyło "pakiet Energia dla firm" i zaznaczyłem bez skierowania to cena "0 zł".

od 3 lat ci mowie ;) bedzie pan zadowolony

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2018 o 18:19, Pulek napisał:

no dobra, jest nazwa fajnpeja, jest pomysł, trwa wymyślanko logo... a, właśnie, @Seju, może Ty jesteś w stanie pomóc stworzyć jakieś proste logo? czy raczej Ci się nie chce? :)

 

A oso chodzi? Bo nie w temacie jestem w ogole... :)

 

W dniu 12.07.2018 o 11:02, Reaper napisał:

 

@Seju mógłbyś wyciąć porządnie tego gifa ajkonowego, bo na prawilnych skórkach źle wygląda :< 

 

 

Na jedynej prawilnej wyglada rewelacyjnie. Dolozylem swoja cegielke by promowac czarna skorke. ;)

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...