Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zawsze miałem ten problem w graniu Legią, że w Polsce wszystkich niszczyłem, a w LM blokada na poziomie 1/8 czy ćwierćfinał i nie byłem w stanie dalej zajść. I tak po odpadnięciu później ta świadomość męczenia buły przez resztę sezonu, początek kolejnego, faza grupowa LM (którą też bez problemu przechodziłem), aż do tych magicznych 1/8, 1/4, których nie mogłem przejść :/ Nie twierdzę, że się nie da, bo wiem że to robiliście, ale po prostu ja nie umiem być już lepszy w FM :( 

 

Ale kusicie jakoś ostatnio, może odpalę w końcu 18 na dłużej :-k Tylko właśnie z powyższych powodów musiałbym pójść w jakąś słabszą drużynę i powalczyć o awans.

Odnośnik do komentarza

Mój pomysł na granko w FM jest taki, że symuluję jeden sezon, obejmuję któregoś z beniaminków i opieram się wyłącznie na zawodnikach z akademii. Żadnych transferów ani wypożyczeń, jedynie tylko to co wyprodukuje klub. Na pierwszy ogień idzie Austria (idę wg alfabetu) w której będę prowadził Austrię Klagenfurt (stadion 32k i przyzwoite obiekty młodzieżowe, także nie jest to wielki hardkor). Jak zacznę to założę temat w karierach i od razu w ATT też coś poopisuję, bo muszę być kreatywny jeśli chodzi o taktykę :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Fajny domek, wydaje się sensowniejszy metraż niż u Makka, ale wolnoć Tomku w swoim domku, nic mi do tego :) Po prostu różnica kosztów przy stawianiu domku 80m2 a 120m2 pewnie nie jest taka wielka, więc dziwię się po co iść w taki kurnik :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...