Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Broń to ogólnie wspaniały wynalazek, największy wyrównywacz szans w odwiecznej walce słabych z silnymi. Wreszcie słabi mogą mieć szansę. Nieistotne czy jesteś kabanem 100kg czy kobitką 40kg, jeżeli oboje mają broń żadne nie może być pewne skuteczności napaści, gwałtu, rabunku, morderstwa.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, schizzm napisał:

Jest o Mahdim jak odbudowywal Pogoń? ;)

 

Nie zauważyłem w spisie treści ;)

 

3 minuty temu, Hawkeye napisał:

Broń to ogólnie wspaniały wynalazek, największy wyrównywacz szans w odwiecznej walce słabych z silnymi. Wreszcie słabi mogą mieć szansę. Nieistotne czy jesteś kabanem 100kg czy kobitką 40kg, jeżeli oboje mają broń żadne nie może być pewne skuteczności napaści, gwałtu, rabunku, morderstwa.

 

A propos dostałem na urodziny 60 minut na strzelnicy :D

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hawkeye napisał:

Broń to ogólnie wspaniały wynalazek, największy wyrównywacz szans w odwiecznej walce słabych z silnymi. Wreszcie słabi mogą mieć szansę. Nieistotne czy jesteś kabanem 100kg czy kobitką 40kg, jeżeli oboje mają broń żadne nie może być pewne skuteczności napaści, gwałtu, rabunku, morderstwa.

Znaczy wszystkim po równo? Ty komunisto ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Counter napisał:

ze Sketchupa, który jest imo taki sobie do wizualek architektonicznych, za duży detal, no ale da się 

Aha. Mi tak sobie podszedł, ale może jeszcze spróbuję. Ja korzystam z SweetHome. 

Minus zasadniczy- sporo rzeczy nie ma dostępnych jakich chcę ;) np schodów jest cały multum, a skręcić i w połowie zrobić prostą podłogę ni można. 

Odnośnik do komentarza

A ja jutro mam rozmowe o prace w Irlandii, pojechalem w sumie tylko dlatego, ze firma zaplacila za lot z Wawy w 2 strony i 2 noce w najlepszym hotelu w miescie ze sniadaniem :keke: Chociaz gdyby zgodzili sie na moje absurdalne wymagania finansowe to moze to przemysle.

 

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, BartuS napisał:

kariere "zawiesil" rok temu, przeciez nie jest tajemnica jakie srodowisko to szczecinscy Berserkerzy :D (a raczej wiekszosc z nich)

Ja mieszkam na osiedlu, gdzie co trzeci to many z Berserkerow. Chyba ktoś im pomagał ogarniać kredyty :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...