Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Reaper napisał:

@schizzm pamiętasz jak mówiłem, że jesteś taki alternatywny? Twoja piosenka z Playlisty CMF to jedyna, której nie ma na Spotify :kekeke: Jest kilka albumów Coila, ale tego akurat nie widzę, ani samej piosenki też.

 

Chciałem tam dodać swoją, ale mocno nie pasuje do reszty :P

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Reaper napisał:

@schizzm pamiętasz jak mówiłem, że jesteś taki alternatywny? Twoja piosenka z Playlisty CMF to jedyna, której nie ma na Spotify :kekeke: Jest kilka albumów Coila, ale tego akurat nie widzę, ani samej piosenki też.

U Coila jest trochę syf z prawami, szczególnie że obaj panowie już nie żyją. Gdyby Christopherson był jeszxze między żywymi to na 100% byłoby to uporządkowane (zaczął w pewnym momencie ogarniać wydawnictwa coilowe) plus światło dzienne ujrzałoby pewnie jeszcze trochę niepublikowanego materiału. No nic nie poradzę :(

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, jmk napisał:

 

Chciałem tam dodać swoją, ale mocno nie pasuje do reszty :P

 

 

13 minut temu, Gacek napisał:

Moja też, ostatnio z partnerką katujemy kawałek z ostatniego sezonu Dragon Ball Super :keke:

Ale co to znaczy, że nie pasuje? To ma być Twoja piosenka, niezależna od wszystkich innych. Poza tym tam jest wszystko od techno, przez jakiś niszowy metal, post rocka, pop, rock :D  Wrzucajcie, dużą przyjemność mi to sprawi jak będzie tam więcej kawałków :) 

2 minuty temu, beeres napisał:

 

Oba mecze są mega.

 

Urugwaj - Francja X

Brazylia - Belgia 1

Ale drugi już na pewno obejrzę :D 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...