Skocz do zawartości

CMF Playlista


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jasonx napisał:

Na marginesie nie wiem skad wziales wersje mojego utworu do playlisty yt, ale mialem spore problemy, zeby rozpoznac piosenke;);) Chodzilo mi o ta konkretna wersje z tym teledyskiem, nawet nie wiedzialem, ze sa jakies inne oficjalne :P

LOL, w UK ten Twój teledysk jest zablokowany, więc nie mogłem go dodać :D Ale po VPN-ie poszło, dodane ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Meler napisał:

To i ja sie dorzucę chociaż ciężko wybrać spośród tak wielu piosenek które miały jakiś tam na mnie wpływ. Odkąd jednak jestem family manem i dość sporo podróżuję to ten klasyk jest numerem jeden.

 

 

 

Piękny song, aczkolwiek ostatnio trochę mieszane uczucia mam, gdyż:

a) kojarzy mi się z Fallout 76, który ostatecznie już sprofanuje i wrzuci do szamba serię

b) wywołuje u mnie zawrót głowy, gdyż West Virginia to stan, który dokonał secesji ze stanu, który dokonał secesji :D;)

Odnośnik do komentarza

 

Zupełnie nie jest to mój gatunek, nawet nie wiem co to jest mówiąc szczerze. Ale z tą piosenką jest związana niesamowita ilość wspomnień - zarówno z moich wyjazdów do Nbg jak i kaliskich Klaszów.

Kminiłem co wybrać, czy może OPP Naughty by Nature czy może Jump Arround House of Pain? Obie te piosenki mógłbym słuchać w koło, ale to właśnie Perfekte Welle niesie ze sobą bardzo duży ładunek pozytywnych wspomnień :) No i zwyczajnie mi się podoba :] 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

 

Jak już mowa o dobrym popie, to nie może na tej liście zabraknąć I K O N I C Z N E G O numeru Britney. Co prawda przeżywa drugie życie głównie ironicznie, bo stał się memem tak jak sama Britney, niemniej nie da się zaprzeczyć, że to kawał świetnej roboty kompozytorów i producentów.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...