Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w F1 jak go kiedyś chyba do CDA dodali, pamiętam, że robiłem nawet kilka podejść :-k Co nie zmienia faktu, że to musiało być jakieś 18 lat temu ;) WIęc nadal musiałbym wszystko dokładnie czytać. Pomyślę o tym, może jak będę słomianym wdowcem w Edynburgu, to zarwę weekend :-k 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

Masz pierwszy temat: wpływ poleceń drużynowych na piłkarzy i poruszanie się po murawie ;)

 

Tam wklejales link kiedyś do artykułu, gdzie opisane jak poruszają się poszczególne rolę. Myślę, że tłumaczenie tekstu też byloby dla ludu osom. Ja czekam na część z def pomami.

Tłumaczyć tekstów z angielskiego to na pewno mi się nie chce - muszę mieć z tego też jakąś przyjemność :) Poza tym żeby to zrobić to chyba trzeba mieć zgodę autora.

 

Co do tego pierwszego - mówiłem Ci już, że nie da się zrobić takiego "tutorialu", bo każda kombinacja mentalność + styl gry + rola zawodnika wpływa na polecenia drużynowe. "Więcej pressingu" przecież działa zupełnie inaczej przy mentalności defensywnej niż przy ofensywnej. Nie wiem jak miałbym to opisać :P 

Odnośnik do komentarza

A tak przy okazji. Jak szukałem linków dla @ladpoczytałem na NMA co tam sądzą o Fallout 76 (a nie muszę dodawać, że NMA to głównie puryści, choć niektórzy F3 jeszcze przełknęli, FNV zaliczają do kanonu F1/F2, a F4 generalnie hejtują ;)).

 

No i ktoś napisał bardzo smutne zdanie na temat nowego projektu Bethe$dy (który to projekt już całkowicie złamał moje uczucie względem ""nowych" Falloutów, a jesli kiedyś przypadkiem spotkam Todda Howarda na ulicy, to sprzedam mu plaskacza :P), a dokładniej do tego trailera, który został wypuszczony podczas niedawnego E3 - 

 

 

Oto rzeczony cytat z forum:

Cytat

Fallout 1: 

The Glow, an area hit directly by a warhead at the time of the war, is the most dangerous location in the game and requires legitimate preperation just to enter and survive. The music and atmosphere are harrowing and empty 

"The place they called the Glow. The horror of atomic war was never so obvious to me until then."
"If you don't know what an atomic bomb is, then imagine the worst thing possible. Atomic bombs were worse than that."

Fallout 76: 

DUDE SHOOT NUKES AT YOUR FRIENDS LMAO

 

 

 

No i trudniej o bardziej trafne podsumowanie tego, co Bethesda zrobiła z tą serią :( 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy byliby chętni, jakbym zrobił jakieś taktyczne czelendże w ATT. Na pierwszy ogień poszłoby np. 4-4-2 :-k 

 

Tylko kwestia ustalenia szczegółów. Na pewno gra jedną taktyką, tylko pytanie czy wybieramy jeden klub, czy dowolność. 

 

Tam byśmy mogli sobie dyskutować na temat taktyki - byłoby zdecydowanie łatwiej "nauczyć się" gry, jakby wszyscy grali podobnym schematem.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem cienki bolek, jeśli chodzi o taktykę w FM, i nigdy nie wiem, jak ich ustawić, żeby grali dobrze, bo nie kumam wszelkich zależności. Np. w Szkocji zawsze próbowałem grać standardowym 4-4-2 z nastawieniem na wrzutki i ogólnie jak najprostszą grę (typowa brytyjska kopanina na niskim poziomie, taki był cel). I o ile w ataki jakoś to wychodziło, to zawsze, ale to zawsze miałem gigantyczny problem z grą w obronie i - o dziwo - meczami u siebie, gdzie najczęściej musiałem gonić wynik.

 

Pomysł dobry, ale pewnie będzie problem z ujednoliceniem wersji, na której miałaby być prowadzona rozgrywka :) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Ja jestem cienki bolek, jeśli chodzi o taktykę w FM, i nigdy nie wiem, jak ich ustawić, żeby grali dobrze, bo nie kumam wszelkich zależności. Np. w Szkocji zawsze próbowałem grać standardowym 4-4-2 z nastawieniem na wrzutki i ogólnie jak najprostszą grę (typowa brytyjska kopanina na niskim poziomie, taki był cel). I o ile w ataki jakoś to wychodziło, to zawsze, ale to zawsze miałem gigantyczny problem z grą w obronie i - o dziwo - meczami u siebie, gdzie najczęściej musiałem gonić wynik.

  

Pomysł dobry, ale pewnie będzie problem z ujednoliceniem wersji, na której miałaby być prowadzona rozgrywka :) 

No jeżeli miałoby to mieć sens, to powinniśmy wszyscy grać w najnowszą wersję.

 

Spróbuję wieczorem coś skleić.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Ja przede wszystkim mam problem jak grać defensywnie + szybkie kontry. Z reguły gram ofensywnie, ale w Hutniku mam taki pazdzierz, że nie ma szans :D

Szybkie kontry są rozgrywane z automatu jak wciagniesz odpowiednia liczbę przeciwników na swoją połowę.

Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, jmk said:

Ja przede wszystkim mam problem jak grać defensywnie + szybkie kontry. Z reguły gram ofensywnie, ale w Hutniku mam taki pazdzierz, że nie ma szans :D

 

Mi poszło jak ustawiłem 4-4-2 z 2xDM. Akcje głównie wyglądają tak, że laga do napastnika i albo we dwójkę rozstrzygają, albo dobiegają skrzydłowi i są sytuacje np 3-2 czy 4-3 :)

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, stefan1984 napisał:

A ja mam zazwyczaj problem że zamykam rywala w polu karnym i kanonada bez efektów. I nie umiem grać niskimi, wątlymi graczami w pomocy, zawsze jak mam takich to jest tragedia, ladu pomóż : )

 

 

No w takich przypadkach jakie opisujesz to pewnie po prostu grasz za bardzo ofensywnie i sam ograniczasz przestrzeń swoim zawodnikom. Spróbuj się trochę cofnąć, grać szerzej albo zmienić rolę zawodnikom żeby atakowali z niższych pozycji.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...