Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to ważne o co poszło :)  O nic nie poszło. Normalny temat, ktoś uważa że jednak fakt, że mamy orliki i inne ulepszenia infrastruktury dają nam lepszy start, ktoś że nie - spoko. Ale Ikon oczywiście nie mógł powstrzymać się od tekstów typu "wyjdź jak dorośli rozmawiają" (jest młodszy ode mnie) oraz "przykro mi, że miałeś zjebane dzieciństwo" (miałem, ale to nie jego sprawa). 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gacek napisał:

Ej, skoro jesteśmy w temacie bucerii, to wiemy jak skończyła się akcja jmk z Mitnickiem i jego oszustwem? :keke:

 

Pomijając szczegóły to oddał mi pliki do edycji i prawa autorskie. Szukam kogoś kto to poprawi i dokończy w Szczecinie.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Ja mam trochę w głowie porozpierdalane teraz. Cały czas nie wiem co mi w brzuchu siedzi, a jak będzie najgorszy scenariusz to długie szpitalne leczenie i L4, a wtedy nie dostanę kredytu, z drugiej strony mam zaklepaną fuchę na weekendy od września, więc tym bardziej nie mam teraz czasu chorować ;) Wiele bym dał, żeby przesunąć ten czas do przodu i mieć już diagnozę.

 

 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, lad napisał:

A przeprosił chociaż?

:rotfl: Już to widzę :keke: Przecież to gość zupełnie pozbawiony zdolności honorowej. Szczekał na Icona, to się później z nim bratał, ze mną na odwrót. Nie zdziwię się, jeśli po powrocie na forum będzie tak samo szczekał na jmk.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...