Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ja nie chciałem sobie odmawiać jedzenia i liczyć kalorie, więc po prostu jem trochę mniej, nie później niż po 18/19 (jeśli już to owoce lub warzywa albo jakiś koktajl owocowy), wyeliminowałem alkohol (piwo raz w tygodniu) i wyrzuciłem "swinskie" żarcie, chyba że jestem na jakiejś imprezie. O dziwo za niczym nie tęsknię  ;)

 

Wszystkiego najlepszego @jmk :)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Sto lat @jmk!!

 

Liczenie jest imo spoko, bo wcześniej nie miałem zielonego pojęcia jak bardzo niektóre posiłki są kaloryczne :) stąd próby schudnięcia w opcji "jedz mniej" średnio działały :)

 

Ja sobie na razie praktycznie nie muszę odmawiać jedzenia. Pizza wchodzi od czasu do czasu, burgery. Największą robotę robi brak czekolady i czipsów.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

Ls7gXVt.jpg

 

Troszkę odmłodzony i zmieniony skład.

Praktycznie cały trzon wymieniony, ale już nie dawałem rady finansowo ich utrzymywać, ponadto po półfinale LM kupcy walili drzwiami i oknami ;) 

McGregor tylko 24 mecze w reprezentacji? To kto tam gra w tej Szkocji?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, lad napisał:

McGregor tylko 24 mecze w reprezentacji? To kto tam gra w tej Szkocji?

No w ostatnich meczach grał McGregor, na środku, do wcześniejszych nie mam dostępu. Bardzo dużo gra Armstrong (ex-Celt, obecnie Everton) i Ritchie z NUFC. Generalnie Callum ma tego pecha, że jest takim moim Sergi Roberto. Mogę go wystawić na kilku pozycjach, ale na każdej z osobna rywal do walki o skład jest lepszy. Ale bardzo go cenię.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim życzę Ci @jmk najlepszego z okazji urodzin. Chociaż jak tak Ciebie czytam... to przede wszystkim życzę Ci zdrowia, bo całą resztę to Ty sam wyszarpiesz od życia :) więc rośnij zdrów kolego!

 

A po drugie...

Godzinę temu, Hawkeye napisał:

Schizzm, to że jesz nie później niż 18 czy 19 nie ma najmniejszego znaczenia xD to piwo raz w tygodniu też. Jedyna rzecz jaką trzeba robić żeby chudnac to jeść poniżej zapotrzebowania kalorycznego, Wielkie Sportowe POZDRO!

To chciałem powiedzieć, że bardzo się z tym zgadzam i bardzo to prawdziwe :) i proste!

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hawkeye napisał:

Schizzm, to że jesz nie później niż 18 czy 19 nie ma najmniejszego znaczenia xD to piwo raz w tygodniu też. Jedyna rzecz jaką trzeba robić żeby chudnac to jeść poniżej zapotrzebowania kalorycznego, Wielkie Sportowe POZDRO!

Myślę że dla osoby która wpierdalala ciężkie rzeczy i w dużej ilości po 21 i doiła dużo piw o najróżniejszych porach to miało znaczenie. I nawet nie mówię o samej wadze, ale też i samopoczuciu :) (o ile lepiej mi się śpi jak nie żrę przed snem ;)) 

 

A co do samych piw, chwilowo trochę mi się przejadly (i jest mi po nich za ciężko), jak piję alkohol, to głównie trochę wina :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio stuknal mi rok na silowni (takiej regularnej, zwykle 3, a przynajmniej 2 razy w tygodniu, bo podejscia mialem juz wczesniej) z przemyslanym treningiem i dobra technika cwiczen.

Zrobie wszystko, by moje agresywne posty zyskaly na wiarygodnosci.

Najgorzej z dieta rzecz jasna, aczkolwiek ja bylem z tych chudych, ktorzy musza jesc wiecej niz moga. Na szczescie wystarczylo rozchulac zoladek i wszystko idzie w dobrym kierunku :)

Aczlolwiek diety dalej nie mam, po prostu staram sie duzo, relatywnie zdrowo jesc i myslec o bilansie W/B/T.  To jest najtrudniejsza czesc tego sportu.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...