Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Scorpio napisał:

Może odbijemy u micha jak mnie Olka puści (w co jednak wątpię :/)

 

Znaczy teraz w niedzielę? Najprawdopodobniej będziemy jechali dość późno, bo ja psa nie zostawię na 10h samego. Więc pewnie wyjedziemy koło 18 i wrócimy koło północy ;)

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Reaper napisał:

10h dla psa nie powinno być problemem :-k Oczywiście regularnie to bym nie fundował czegoś takiego psu, ale jak się czasem zdarzy to bez tragedii.

 

Ma to na co dzień, nie muszę jej dokładać w niedzielę :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kuab napisał:

Po co whatsapp jesli ma sie facebooka/messengera? Naprawde tego nie rozumiem, szczegolnie, ze wersja whatsapp na PC to gigantyczne nieporozumienie - trzeba miec wlaczony whatsapp na telefonie, zeby dzialal na PC xD

 

A do pracy duzo lepszy Slack z powodow j.w.

 

Tak samo nie kumam Snapchata - poza pokazywaniem nudesow ta apka nie ma dla mnie zadnych zastosowan, nie lapie jej popularnosci. No ale moze jestem juz stary :-k 

sam sobie odpowiedziałeś

2 godziny temu, Hajd napisał:

Też tak myślałem, ale dziś zainstalowałem locapa, bo dostałem bana na Facebooku na 3 dni, który dotyczy też messengera xD

po coś sie ma zawsze tk/drugie konto

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

10h dla psa nie powinno być problemem :-k Oczywiście regularnie to bym nie fundował czegoś takiego psu, ale jak się czasem zdarzy to bez tragedii.

Już liczyłem na jakąś psią napinkę ale widzę rozeszło się po kościach :)

Odnośnik do komentarza

Ej @Meler, jak bys porownal Cork, Dublin i Limerick? Bo mam pare potencjalnych ofert pracy tam i zastanawiam sie gdzie isc, hajs w stosunku do wydatkow i stanowiska dosc podobne. Co bys wybral z tych 3 i czemu? Ja sie sklaniam ku Dublinowi najbardziej mimo wszystko, bo podejrzewam ze pozostale 2 to straszne zadupia, no ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jestem nieobiektywny bo mieszkałem w okolicach Cork i chętnie bym wrócił. Dublin na pewno jest najbardziej cywilizowany, to jest europejskie miasto. Limerick znam tylko z okolic thomond park, a Cork to wioska. Centrum miasta to 8 ulic na krzyż. Zależy czego szukasz i na czym chcesz oprzeć decyzję. Na pewno też koszty życia będą niższe w Cork niż w Dublinie.

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

wczoraj pierwszy raz w tym sezonie wspinalem sie w Sokolikach na tamtejszych rajbungach, psycha wchodzi tam motzno :D ale udalo sie sporo urobic :) wrocilem o 23 :)

kolejny dzien z totalna wyjebka na mundial :-k dzis tez nie bedzie wiele lepiej bo jedziemy na Sleze kultywowac prastare slezanskie zwyczaje Nocy Kupaly ;) bedziemy puszczac wianki i szukac kwiatu paproci :P

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...