Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Dudek napisał:

Strach zapytać jaki byłby termin bez "pilne!!!" :/

 

Pewnie miesiąc bez zmian, tylko rok inny...

 

Czasem czuję się jak debil albo jak w psychiatryku. Dwa skierowanie na pet odrzucono refundację, bo nie spełnia wymogów - dalej twierdzą, że to tylko podejrzenie nowotworu (najszybsza metoda sprawdzenia tak btw.), więc chcą mieć biopsje np. kawałka wątroby. No, ale nie mogą mnie kroić bez pewności, że to komórki rakowe, a nie np. stany zapalne po zakażeniu czy coś, więc trzeba rezonans. Rezonans w trybie pilnym pół roku czekania, potem biopsję robi się po przygotowaniu w warunkach szpitalnych i też się czeka trochę na wynik. Dopiero jak tam 'coś' wyjdzie to mogę iść na PET :D Nie muszę chyba mówić, że jeśli faktycznie jest coś na rzeczy to przez te miesiące może się mocno rozwinąć, tym bardziej, że ja mam te zmiany w wątrobie, śledzionie i obu nerkach....Eh. 

 

Za to mam piąty raz zakażenie clostridium, wszystkie metody leczenia się wyczerpały,  już mnie nawet nie zamykają do izolatki tylko każą normalnie funkcjonować, pracować itp. Leki sam sobie rozrabiam (te słabsze niż ostatnio), koszt 5 dni 130 zł, kwalifikuje się do przeszczepu tej flory bakteryjnej, ale tu w Szczecinie mnie nie dadzą, bo nie mają doświadczenia, a jak spierdolą i zakażą? Więc tylko Warszawa. No, ale najpierw te problemy ze zmianami w tkankach trzeba, bo ważniejsze i przy nowotworze przeszczep to też kiepski pomysł...

 

Chyba mi się coś zapętliło albo stack overflow...

  • Smutny 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj fajnego ziomeczka mijałem na S8 pod Tomaszowem. Miał rejestracje W0 DENAT o_O

A potem mijałem konwój bratniej US Army jadący do Łodzi chyba. Takie konwoje maja chyba odgórna prędkość marszowa 50 mph czyli nasze 80 z hakiem. I jak łatwo się domyślić tirowcy jadący 82-85 km/h nie mogli zwolnić wiec wyprzedzali ten konwój. Skończyło się ślamazarna jazda na odcinku chyba 20 kilometrów :kekeke: Wyścigi tirów najlepiej.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Dzisiaj fajnego ziomeczka mijałem na S8 pod Tomaszowem. Miał rejestracje W0 DENAT o_O

A potem mijałem konwój bratniej US Army jadący do Łodzi chyba. Takie konwoje maja chyba odgórna prędkość marszowa 50 mph czyli nasze 80 z hakiem. I jak łatwo się domyślić tirowcy jadący 82-85 km/h nie mogli zwolnić wiec wyprzedzali ten konwój. Skończyło się ślamazarna jazda na odcinku chyba 20 kilometrów :kekeke: Wyścigi tirów najlepiej.

O kurwa za wyścigi tirów to powinno się do rowów od razu te tiry spychać... Nic mnie tak nie wkurwia na autostradzie jak to... Już nawet te dzbany co jak się do nich zbliżam, to akurat teraz wpadają na pomysł, że oni jednak będą wyprzedzać, mniej mnie wkurwiają...

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...