Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Keith Flint napisał:

ty lepiej powiedz (aczkolwiek Meyde chyba byłby lepszym autorytetem), jak uwolnić sie od k-popu? Na dodatek tak świetnie wyprodukowanego

 

No i chyba wiem co dzisiaj będzie towarzyszyć mi w głośnikach przy fmie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
On 6/14/2018 at 11:09 AM, lad said:

Ooo, @Lagren żyje. Co tam u ciebie, koleżko?

Witam witam, zdrowo spamujecie ;) 

Tak wszedłem zobaczyć czy forumek jeszcze żyje ;) 

A u mnie bardzo w porządku, nadal Wawa, pewnie nie na zawsze, i prędzej czy później wylądujemy na południu Europy, ale póki co jest fajnie (#latowmaju) ;)

Studenciakowanie się skończyło dość niedawno, choć tak naprawdę od kiedy się pracuje full-time to studia niestety już nie były fun, tylko dodatkowym czasopochłaniaczem..

 

Tak poza tym to co, sport dalej, ale już dużo bardziej poziom: leszcz ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

czolem!

 

kurde, wczoraj przyszlo mi jechac ze wsi do wroclawia o 16; mialem nadzieje, ze o tej porze juz wszyscy wrocili z pracy i siedza przed tv, ale okazalo sie to nieprawda :keke: wjebalem sie w takie korki ze szok; odcinek od lotniska do siebie, ktory zwykle pokonuje w <10 minut, wczoraj jechalem 25...

 

no i przez to spoznilem sie 10 minut na mecz; z perspektywy czasu zaluje jednak, ze nie spoznilem sie troche wiecej - np. 90 :keke:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Dudek napisał:

Pytanie na dziś - jak pozbyć się gołębi z balkonu? Gniazdo im regularnie rozwalałem, ale dzisiaj rano i tak się okazało, że gołębica złożyła jajo...

Wywalić jajo, można wyczyścić balkon jakimiś chemikaliami, ostatecznie założyć siatkę na balkonie i to rozwiąże sprawę. Powodzenia, ja dostaje dreszczy na samą myśl, jak z tymi cholerstwami walczyłem w mieszkaniu w Gdańsku :roll:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A zmieniając temat - wciągam się powoli w Xenonauts. Bo to właściwie jest X-Com w ładniejszej grafice i z kosmetycznymi zmianami (choć niektóre innowacyjne - np tarcza jest genialna, albo nieskończone flary :wub: ).

 

Ale tak jak nie umiałem za mocno grać w X-COM, tak i nie umiem w Xenonauts: co prawda założyłem już trzy bazy, żeby pokryć trzy kontynenty, i misje naziemne (czyli esencja) idą mi całkiem nieźle, to zagapiłem się z rozwojem floty powietrznej, i pojawiają się ufoki silniejsze ode mnie. Obawiam się, że może się skończyć klęską i zaczęciem od nowa.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...