Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, me_who napisał:

Ale czy ja się czepiam? Z posta Hida wynikało, że można zrobić całkiem spory hajs, gdzie tak naprawdę, żeby tyle zarobić trzeba by poświęcić niewspółmiernie dużo czasu do końcowego zarobku.

no ja pisałem właśnie w kontekście bota, który to robi. Przecież nikt normalny nie będzie tego wklepywał ręcznie

Odnośnik do komentarza

Trwa mundialowa gorączka, Wy dyskutujecie o Mahdim, a ja jak zawsze nie w temacie. Kontynuując mój kącik niestosownego jarania się piłkarskimi emerytami - jakiś czas temu pisałem o pączkach Kamila Kosowskiego, teraz od piątku piłkarska rozpusta na całego - Kosa założył drugi biznes - lodziarnię. Ale nie sam, tylko z byłym kolegą z boiska - Marcinem Baszczyńskim. Nie wiem dlaczego skupili się na prowincji, ale mimo wszystko fajnie popatrzeć na ludziów których znałem tylko z telewizora.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Meler said:

Przeczytałem te instrukcje. Napisanie robocika do robienia tego zajmie max 1h, opierdoli wszystko pewnie w 1 dzień. 20 k do kapsy :)

 

Dolary przeciw orzechom, że by wtedy nie zapłacił :)? Trzeba by zapuszczać bota na jakąś realną do zrobienia łapami ilość wpisów, inaczej by to pewnie zrzucił na jakąś czarną magię i byś wała zobaczył, a nie 20k :P 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, wojt3k napisał:

Trwa mundialowa gorączka, Wy dyskutujecie o Mahdim, a ja jak zawsze nie w temacie. Kontynuując mój kącik niestosownego jarania się piłkarskimi emerytami - jakiś czas temu pisałem o pączkach Kamila Kosowskiego, teraz od piątku piłkarska rozpusta na całego - Kosa założył drugi biznes - lodziarnię. Ale nie sam, tylko z byłym kolegą z boiska - Marcinem Baszczyńskim. Nie wiem dlaczego skupili się na prowincji, ale mimo wszystko fajnie popatrzeć na ludziów których znałem tylko z telewizora.

nie miał bym nic przeciwko, gdyby Kosowski porzucił komentowanie i skupił się na branży cukierniczej.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dotarlem do domu z Poznania wlasnie :) fajne przezycie zagrac sobie w csa przed jakas publika i na scenie, szkoda tylko porazki bo goscie byli do wyjecia na spokojnie. Na usprawiedliwienie mam tylko to, ze od rana mielismy same problemy - nie mielismy neta na naszych stanowiskach z rana, bo na stadionie bylismy juz o 8:00, zeby sie podpiac i zagrac mecz rozgrzewkowy (ekipka od CS'a wie, ze pierwszy mecz jest rozgrzewkowy i przegrany :D) oraz ja z kolega gralismy na nie swoich configach (ja gralem na TOAO xD). Inna sprawa, ze w druzynie przeciwnej bylo dwoch gosci, ktorzy nie powinni w tym turnieju grac - KULT i gojd, ktorzy jezdzili na LANy wczesniej i zrobili im gre mocno, bo bylo widac u nich brak stresu, bo u nas na poczatku mocno sie trzesla reka. My tak na prawde zaczelismy sie rozkrecac z kazda runda i moim zdaniem wygralibysmy trzecia mape rozpedem, bo oni tez moim zdaniem zaczynali grac troche slabiej.

 

Po meczu mocna integracja z ludzmi ze swiata esportowego, impreza taka, ze wiekszosci nie pamietam :iksde: 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...