Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Hidalgoo napisał:

tak btw, gadałem ostatnio z koleżanką, która od gimnazjum do teraz (studia) żyje i uczy się w Szkocji. Mówiła że skala ćpania na imprezach z licbazy i studiów jest dla nas Polaków nie do pojęcia :D

Potwierdzam, MDMA, Xanax i ketamina sypia sie wiadrami. Ale raczej nic mocniejszego niz to, ew. bogate dzieciaki koks.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Kaczy napisał:

po czym poznałeś, dalej chodzi do męskiego kibla? ;)

Po głosie i twarzy :P W innym biurze pracuje.

7 godzin temu, Pulek napisał:

 

ale pogoda, niech Cię chuj :D ja wiem, że jeszcze tam krótko jesteś, ale nie drażni Cię to trochę? wykukałem sobie w google, że taki max to 17 stopni, gdzie u nas tyle jest w nocy :>

 

Ja uwielbiam upały, ale trudno mi się tu złościć na pogodę, bo raczej codziennie mam, takie 15-17 stopni i słoneczko, więc długie spodnie + tshirt i lekka kurteczka, nawet nie muszę jej zapinać. Nie są to arktyczne warunki, raczej bardzo wygodna i przyjemna pogoda, taki @Vami to byłby na pewno wniebowzięty tutaj ;) 

 

6 godzin temu, Brudinho napisał:

 

Ale tam czujesz inaczej temperaturę . Np. w listopadzie Ty się trzęsiesz z zimna a szkoci zapierdalają w krótkich rzeczach :kekeke: 

Ale to racja, taksiarz mi mówił, że tutaj 23-25 stopni to jak gdziekolwiek indziej 30 i faktycznie jak były dni powyżej 20 stopni, to się to mocno odczuwało :-k 

7 godzin temu, Misiek napisał:

Tak masz wszystko powłączane, że pewnie bateria Ci spierdala w zastraszającym tempie

A co tam widzisz włączonego poza VPN-em? :> Jesteśmy 7 godzin później i mam 30% baterii, więc nie narzekam.

6 godzin temu, Gabe napisał:

 

Przecież on jest z Norwegii, powinno jeszcze padać ;) 

Póki co miałem dosłownie 1-2 dni deszczu, ale jestem przygotowany na więcej ;) 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fenomen napisał:

biuro przygotowane do pracy w godzinach rozgrywania meczow ;)

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


KZ5Pj8O.jpg
 

 

 

 

Wrzuciłem tę fotkę na firmową grupę. Po godzinie przyszło info, że we wtorek firma robi strefę kibica i zapewnia piwo i przekąski :D

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, lad napisał:

@Reaper - jak chcesz posmakować szkockiej piłki to masz 11 sierpnia Celtic na Tynecastle. Ja bym szedł ;) 

Przecież jestem fanem Hibsów, czemu mam iść na Heartsy? :P Chyba że tam jakiś beef jest warty zobaczenia? :> 

 

A z Hibsami Celtic gra 15.12, to pewnie w Polszy już będę, ale zapraszam pana @me_who we wrześniu na Kilmarnock.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Reaper napisał:

Przecież jestem fanem Hibsów, czemu mam iść na Heartsy? :P Chyba że tam jakiś beef jest warty zobaczenia? :> 

 

A z Hibsami Celtic gra 15.12, to pewnie w Polszy już będę, ale zapraszam pana @me_who we wrześniu na Kilmarnock.

Wroga trzeba znać. Generalnie Hibs > Hearts, ale jeśli chodzi o stadiony to imo Tynecastle jest dużo bardziej klimatyczny. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Misiek napisał:

Wifi, lokalizacje, BT, Dane Komórkowe - vpn to nawet nie zauważyłem :) Po co Ci i Wifi i Dane komórowe? ;) 

A myślisz, że jak jestem podłączony pod wifi, to mój telefon jak szalony szuka internetu mobilnego? xD No raczej, że to się automatycznie dezaktywuje. A jak wychodzę na dwór, to chcę mieć zawsze neta i tak samo jak wchodzę do pomieszczenia. W Polsce zdarzało mi się wyłączać wifi, ale dane komórkowe zawsze odpalone. Z BT korzystam do smartwatcha, więc też nie wyłączam. Lokalizacja też non stop - sprawdzam jakąś trasę na kompie, czy autobusy w komórce.

Odnośnik do komentarza

Ja wyłączam WiFi od czasu jak zauważyłem, że S5 jednak szuka tych sieci jak jestem poza pomieszczeniem. Nie wiem jak teraz w S9 w sumie, może to jakoś lepiej ogarnęli, ale z przyzwyczajenia w domu wifi, poza domem dane komórkowe, 2 kliknięcia raptem :) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...