Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Już widzę wtedy, jak piłkarze byliby dymani przez właścicieli klubów, którzy są nie mniejszymi cwaniakami niż agenci, więc w obecnym systemie przynajmniej trafia swój na swego.

 

Poza tym piłkarz może się skupić na graniu, a nie na walce o kasę w kontrakcie czy o negocjowanie tysiąca klauzul. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na infolinii powiedzieli, że architekt wysłał paczkę po 15, co jest traktowane jako "następny dzień", siedzi teraz w sortowni. Dojdzie w poniedziałek. Czyli dzisiaj muszę zawiesić pozwolenie na budowę na 3 tygodnie :|

 

JA PIERDOLE

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo mojej architektowi za taki bubel. Musiałem wycofać wniosek o pozwolenie, doprowadzić jeszcze jeden z czterech projektów do ładu, sprawdzić czy wszystko na pewno jest, czy znowu nie brakuje podpisów albo nie są pozamieniane... i złożyć od nowa wniosek :]

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Jak ja potrzebuję snu. Nie odespalem jeszcze festiwalu, cały tydzień spałem średnio 4-5 godzin w nocy. Dzisiaj pierwszy raz od ponad dwóch lat wypiłem dwie kawy w ciągu dnia (nie pije więcej niż jedna, bo mój organizm (serce?) dziwnie reaguje, też tak macie? ). Jak się walne na łóżko, to się obudzę w poniedziałek, ciekawa perspektywa weekendu :roll:

 

Ale jeśli się obudzę, to pojadę pofotografować budynek Walden7, nawet nie wiedziałem, że taki cudak tu stoi :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, jmk said:

Podziękowałem mu smsem, przecież tel. nie odbiera.

 

 

Na zajebistego lesera musiałeś trafić :roll: Zawsze mnie wkurwia takie zachowanie, już po pierwszych problemach z kontaktem zapala się czerwona lampka i zabieram swoje zabawki do kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Seju napisał:

To w koncu o Mitnicka chodzi czy nie?

 

10 minut temu, Man_iac napisał:

To przeczytaj jeszcze raz dokładnie umowę i poszukaj, czy są określone jakieś konsekwencje z tytułu nienależytego wywiązania się z umowy.

 

Na dwa pytania jest chyba jedna odpowiedź... Nie chcę nikogo oczerniać publicznie, ale wszystko ma swoje granice. Oczywiście, że nie mamy umowy, w końcu to znajomy jest, był.

 

Chyba jednak wezmę teraz te projekty i poszukam kogoś tu na miejscu, kto mi to doprowadzi do porządku, chociaż pewnie też ekstra hajs za to.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Na zajebistego lesera musiałeś trafić :roll: Zawsze mnie wkurwia takie zachowanie, już po pierwszych problemach z kontaktem zapala się czerwona lampka i zabieram swoje zabawki do kogoś innego.

 

Pierwszy nasz kontakt był w lipcu 2017, w październiku dostałem pierwsza koncepcję architektoniczną i wpłaciłem zaliczkę dwa kafle, wtedy było jeszcze w miarę OK z kontaktem. No, ale cóż... projekt dostałem dopiero w ostatnich dniach marca no i z błędami.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...