Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Hawkeye napisał:

laliga

17/18: 1 gol, 2 asysty
16/17: 0 goli, 3 asysty
15/16: 1 gol, 2 asysty
14/15: 0 goli, 1 asysta

 

Iniesta naprawdę jest taki chujowy od 4 sezonów czy statystyki bardzo kłamią?

 

Miał inne role.

 

4 minuty temu, Reaper napisał:

Zaczyna się :D Muszę zainstalować tego VPN-a.

 

lblP2NowBR2ki2velsWAiqBXJ7Flex.png

 

Mi do daily motion starcza wtyczka do Firefoksa.

Odnośnik do komentarza

Ja po prostu mieszkam zagranicą, a Wy co, dalej w swoich polackich chatkach xD

A tak na serio, to nic się nie zaczyna, to normalne, że kibic danego klubu jest na jego punkcie przewrażliwiony i cieżko mu o obiektywizm. Dlatego nie ma się co obrażać, tylko kulturalnie dyskutować :)

Odnośnik do komentarza

W piątek zgłosiłem awarie prysznica, ale dostałem tylko, że ooo panie to do poniedziałku trzeba czekać. No ok, w weekend przemeczylem się jakoś myjąc i potem zbierając wodę z podłogi. Dzisiaj przyszli panowie, rozebrali i ... Trzeba czekać do jutra na czesci.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie obejrzałem jakieś scenki z tej wczorajszej zadymy w Pyrlandii. I wniosek mam jeden: albo wyeliminować bydło ze stadionów (tylko nie wiem jak), albo przed każdą trybuną kumatych na każdym meczu ustawiać armatkę wodną. I w przypadku jakiegokolwiek bydła odpalać. :-k

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

Tak sobie obejrzałem jakieś scenki z tej wczorajszej zadymy w Pyrlandii. I wniosek mam jeden: albo wyeliminować bydło ze stadionów (tylko nie wiem jak), albo przed każdą trybuną kumatych na każdym meczu ustawiać armatkę wodną. I w przypadku jakiegokolwiek bydła odpalać. :-k

lepiej prawdziwą armatę

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...