Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

forumke pomocy

 

szukam takiego jakby hmm kompletnego napastnika :-k człowieka, który nie jest za wysoki, nie za niski, który jest dobrze zbudowany, ale również jest zwinny i z gazem. napastnika, który potrafi wykończyć akcję, ale też zejść do boku, kiwnąć, a i również strzelić z dystansu. ogólnie przychodzi mi do głowy Immobile, chyba trochę tego typu :-k jakieś pomysły? może być z topu, a może być względny noname 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Pulek napisał:

forumke pomocy

 

szukam takiego jakby hmm kompletnego napastnika :-k człowieka, który nie jest za wysoki, nie za niski, który jest dobrze zbudowany, ale również jest zwinny i z gazem. napastnika, który potrafi wykończyć akcję, ale też zejść do boku, kiwnąć, a i również strzelić z dystansu. ogólnie przychodzi mi do głowy Immobile, chyba trochę tego typu :-k jakieś pomysły? może być z topu, a może być względny noname 

Gdybyś pytał o FIFA18 to poleciłbym Devante Cole'a

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

forumke pomocy  

szukam takiego jakby hmm kompletnego napastnika eusa_think.gif człowieka, który nie jest za wysoki, nie za niski, który jest dobrze zbudowany, ale również jest zwinny i z gazem. napastnika, który potrafi wykończyć akcję, ale też zejść do boku, kiwnąć, a i również strzelić z dystansu. ogólnie przychodzi mi do głowy Immobile, chyba trochę tego typu eusa_think.gif jakieś pomysły? może być z topu, a może być względny noname 

 

 

Fiete Arp

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Pulek napisał:

forumke pomocy

 

szukam takiego jakby hmm kompletnego napastnika :-k człowieka, który nie jest za wysoki, nie za niski, który jest dobrze zbudowany, ale również jest zwinny i z gazem. napastnika, który potrafi wykończyć akcję, ale też zejść do boku, kiwnąć, a i również strzelić z dystansu. ogólnie przychodzi mi do głowy Immobile, chyba trochę tego typu :-k jakieś pomysły? może być z topu, a może być względny noname 

Bertrand Traore :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Pulek napisał:

forumke pomocy

 

szukam takiego jakby hmm kompletnego napastnika :-k człowieka, który nie jest za wysoki, nie za niski, który jest dobrze zbudowany, ale również jest zwinny i z gazem. napastnika, który potrafi wykończyć akcję, ale też zejść do boku, kiwnąć, a i również strzelić z dystansu. ogólnie przychodzi mi do głowy Immobile, chyba trochę tego typu :-k jakieś pomysły? może być z topu, a może być względny noname 

Ale chodzi ci o FM czy prawdziwa piłkę? Griezmann?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hajd napisał:

A u mnie jest zajebiscie. Właśnie byłem z żoną u ginekologa na pierwszym usg, na ten moment wszystko jest dobrze, termin wyznaczony na 26 grudnia, więc będzie solidny prezent pod choinkę :)

W moje urodziny, polecam ten termin ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...