Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, T-m napisał:

@Brudinho :keke:

@Reaper luz. Ja na swoją czekam już półtora miesiąc (od wylądowania na Okęciu). Także cierpliwości :keke:

Wiesz, ale ja tylko do piątku jestem w Polsce, więc dobrze by było, żeby dotarła w ciągu najbliższego tygodnia :D

 

Napisałem maila pod jakieś pocztowe adresy, zobaczymy :-k Już pomijam fakt, że jaram się tą przesyłką i chciałbym ją mieć <3 

Odnośnik do komentarza

W sobotę :) No blisko w miarę. W sensie nie wiem którego :P Bo jest kilka. Ale walking distance. Chmielna. Możecie fajny sobie szlak kraftowy zrobić. Zaczynacie na Nowogrodzkiej i idziecie: Kufle i Kapsle i Jabeerwocky, potem na Chmielną i tam do Hoppiness i dalej do końca praktycznie i tam macie nowy Mikkeller Bar Warsaw, gdzie znajdziecie dobre zagraniczny s z t o s y.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle kurde na ten miesiąc to powinienem chyba zamieszkać w Warszawie, bo jeżdżę co dwa tygodnie i tylko czas w pociągach tracę ;) Przed majówką Muranów, teraz Hoppiness, a za 2 tyg jeszcze Warszawski Festiwal Piwa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...