Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, szramek napisał:

Ciekawe czy na Opku kiedyś będą jakieś synthy. Pewnie za rok się zorientują, że istnieje coś takiego;)

Przeciez bedzie Depeche Mode :keke: 

 

MGMT pasowaloby na Opka jak ulal, w tym roku zrobili naprawde bdb plyte wlasnie z synthpopem. 

Odnośnik do komentarza

Ja jebie, w domu od 7:30 napierdalają mi koparki i jakieś inne ustrojstwa, bo blok obok wykładają kostką parking. Hałas jak 150. Przyjeżdżam do pracy, to nad głową mam remont jakiegoś loftu czy innego gunwa i napierdalają wiertarki, przycinarki i inne głośne machiny. Wracam do domu, to ci chuje od parkingu przycinają kostkę, albo coś "szlifują", nie mam pojęcia co, ale tak głośno, że przez słuchawki przebija. I tak do 18-19 :roll:  Już mnie męczy ten ciągły hałas ?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Ja jebie, w domu od 7:30 napierdalają mi koparki i jakieś inne ustrojstwa, bo blok obok wykładają kostką parking. Hałas jak 150. Przyjeżdżam do pracy, to nad głową mam remont jakiegoś loftu czy innego gunwa i napierdalają wiertarki, przycinarki i inne głośne machiny. Wracam do domu, to ci chuje od parkingu przycinają kostkę, albo coś "szlifują", nie mam pojęcia co, ale tak głośno, że przez słuchawki przebija. I tak do 18-19 :roll:  Już mnie męczy ten ciągły hałas ?

 

We Wrocławiu przez rok ocieplali mi blok :keke: Więc opisywane sytuacje miałem praktycznie codziennie :D

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Forumku. Muszę podzielić się z Wami moim osiągnięciem w dniu dzisiejszym - kupiłem i zjadłem pysznego pączka. Co więcej, kupiłem go w pączkarni należącej do Kamila Kosowskiego. A przynajmniej myślę że to jego gdyż był w środku. Wiem, że brzmię jak zblazowany małolat, ale trochę tak właśnie się poczułem - Kosa i Wielka Wisła to moja młodość, mecz z Barceloną, Schalke

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Apropo pączków i "wkładu" to przed chwilą na fb dostaje wiadomośc "zadzwoń i pomóż" od kumpeli. No to dzwonie, bo myślę "pali się czy co". Okazało się, że szuka noclegu we Wrocławiu, ale ja nie o tym...jechała w góry do Swieradowa na stopa, szło jej bardzo dobrze jak twierdzi. Złapała kolesia do Jeleniej Góry. Z Jeleniej złapała kolesia do Szklarskiej ale z nim był ten problem, że zupełnie nieskrępowany zaczął sobie walić w jej towarzystwie :keke: Sądząc po głosie kumpeli chyba ma dość stopa na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...