Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W jednej z poprzednich firm pracowałem z kolegą w "zespole" (jeśli dwie osoby można nazwać zespołem ;)). Dzień w dzień mieliśmy ze sobą w pracy wirtualny kontakt, bo ja pracowałem tutaj, a on był w Pradze. Pracowaliśmy razem ponad dwa lata, nie widząc się ani razu (nawet z wykorzystaniem np. kamer w pracy). Potem ja odszedłem z tej firmy, a on przeniósł się do Paryża. Wczoraj dał mi znać, że jest w BCN i dzisiaj w końcu będzie okazja się spotkać osobiście po trzech latach :D

 

(ot taki mały przedsmak wrażeń przed poznaniem Was na forumowym zlocie ;)).

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Czekam na dwie fajne przesyłki, jedna miała termin 21 dni, ale weszło kilkudniowe opóźnienie i ma już dotrzeć w tym tygodniu, a drugą na bieżąco śledzę, po kolei statusy w Hong Kongu, a 29.04 wylądowała na Okęciu i póki co cisza :sad: 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Ej, po tym co napisałeś to mam wrażenie, że oglądaliśmy dwa różne filmy. I serio, nie chcę tutaj pozować na alternatywnego hipstera krytykującego mainstream, no ale ten film serio był średni na maksa. 

 

Świetnie oddany klimat Afryki? Tzn co w nim było takiego „afrykańskiego” oprócz kolesi z kółkami w dolnych warach, jakimiś tam widoczkami i „tradycyjnymi” strojami? Przecież to właśnie jest 100% hollywódzkiego, płytkiego spojrzenia na jakąś kulturę. Pewnie gdyby akcja superbohaterskiego filmu Marvela działa się w Polsce, to wszyscy ludzie mieliby na sobie takie stroje:

str%C3%B3j-krakowski.jpg

 

W tych rozmowach z kolei było tyle realizmu, co w polskich aktorach dubbingowych udających Chińczyków w którejś części Splinter Cella, posłuchajcie tego tutaj (od 3:40)

 

 

Spoko był ten śmieszny koleś z tego plemienia górskiego, najlepszy w całym filmie. No i bojowe nosorożce xD

 

 

A, i jakby co to wiem, że

 

439.jpg

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, schizzm napisał:

W jednej z poprzednich firm pracowałem z kolegą w "zespole" (jeśli dwie osoby można nazwać zespołem ;)). Dzień w dzień mieliśmy ze sobą w pracy wirtualny kontakt, bo ja pracowałem tutaj, a on był w Pradze. Pracowaliśmy razem ponad dwa lata, nie widząc się ani razu (nawet z wykorzystaniem np. kamer w pracy). Potem ja odszedłem z tej firmy, a on przeniósł się do Paryża. Wczoraj dał mi znać, że jest w BCN i dzisiaj w końcu będzie okazja się spotkać osobiście po trzech latach :D

 

(ot taki mały przedsmak wrażeń przed poznaniem Was na forumowym zlocie ;)).

Życie to chuj. Poznałem bratnia duszę, tak późno :D

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Reaper napisał:

a ile było wypite? :kekeke: 

Było, było, ale jestem w szoku, w ilu rzeczach, o których nie wiedzieliśmy, jesteśmy podobni do siebie. Od sportu przez jakieś inne upodobania do podejścia do życia, zadziwiające. Za rok przyjeżdżam do niego i idziemy na Rolanda Garrosa :D.

 

A co zabawne moja żona i jego przyszła żona (węgierka, a jak ładnie mówi po polsku to czapki z głów, chociaż się wstydzi mówić ;)) są tak do siebie podobne pod względem zachowania, że równie dobrze moglibyśmy się zamienić i nikt nie zauważyłby różnicy ;)

 

Ot - to był dobry wieczór :) 

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...