Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ten sposób stałem się posiadaczem jedynej oryginalnej koszulki Realu jaką posiadam - czerwonego bezrękawnika z kapturem (wtf?!) jeszcze z logiem bwin. A najdroższa koszulka jaką kupiłem (nie było ich dużo) to ta reprezentacji Polski  z eliminacji do MŚ2002. Oryginalna puma kosztowała chyba 129zł, ale biorąc pod uwagę ile to było lat temu to kwota robiła wrażenie. 

 

A z aliexpress  niedawno kupiłem koszulkę Evertonu - ten sezon tak obfituje w sukcesy, że trzeba mieć po nim pamiątkę ;P

Odnośnik do komentarza

No to się nacieszyłem bezprzewodowym głośnikiem Creative Muvo 1c. Odpaliłem, pograł, zmieniałem piosenkę i cisza. I łączy się normalnie z telefonem, zmienia utwory, ale nie ma dźwięku xd. Nawet po włączeniu czy sparowaniu cisza. I nie jestem w stanie nic znaleźć w google na ten temat :|

 

 

Odnośnik do komentarza

Szanowni Użytkownicy Forumka. Chciałem oficjalnie przeprosić za całkowicie nieuzasadnione obciążanie bazy,  zaśmiecanie forum. Wiem, że wysiłku jakie włożyły Wasze gałki oczne w przejrzenie tego wpisu nikt Wam nie zwróci. W ramach samoukarania przyznaję sobie 10 sekundowego bana. 

Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, Dudek said:

No to się nacieszyłem bezprzewodowym głośnikiem Creative Muvo 1c. Odpaliłem, pograł, zmieniałem piosenkę i cisza. I łączy się normalnie z telefonem, zmienia utwory, ale nie ma dźwięku xd. Nawet po włączeniu czy sparowaniu cisza. I nie jestem w stanie nic znaleźć w google na ten temat :|

 

 

 

Rzuć okiem czy w ustawieniach bluetooth tego urządzenia nie przestawiło Ci się żeby służył tylko do połączeń. Klikasz na połaczone urządzenie w telefonie i możesz zobaczyć co jest ustawione.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, kolek23 napisał:

 

Rzuć okiem czy w ustawieniach bluetooth tego urządzenia nie przestawiło Ci się żeby służył tylko do połączeń. Klikasz na połaczone urządzenie w telefonie i możesz zobaczyć co jest ustawione.

Chyba niestety to nie to. Jest ustawione

Używaj do:

Dźwięk telefonu

Dźwięk multimediów

Udostępnianie kontaktów też.

 

I tak jak mówiłem gdy pierwszy raz odpaliłem głośnik to dostałem od niego komunikat włączenia, gdy sparowałem go z telefonem też. A teraz cisza.

Odnośnik do komentarza
Chyba niestety to nie to. Jest ustawione
Używaj do:
Dźwięk telefonu
Dźwięk multimediów
Udostępnianie kontaktów też.
 
I tak jak mówiłem gdy pierwszy raz odpaliłem głośnik to dostałem od niego komunikat włączenia, gdy sparowałem go z telefonem też. A teraz cisza.
A jak dajesz głośniej na głośniku, w sensie przyciskiem fizycznym? Jak dobijesz do maxa to daje głos.

Swoją drogą bardzo dobry głośnik w tej cenie.
Odnośnik do komentarza

No tylko problem polega na tym, że jak na razie głośnik przestał wydawać jakiekolwiek dźwięki. Przyciski działają, mogę zmieniać piosenki, pauzować, zmieniać głośność, do maksa też i nic :P Odparować też próbowałem jakiś czas temu. No nic, dzisiaj dam spokój, powalczę jeszcze jutro.

Odnośnik do komentarza

i ma rację, często tak jest ;) a słynne włącz-wyłącz to jest pierwsza rzecz jaką warto spróbować z każdym sprzętem ;) mój chromecast audio w niedzielę nagle przestał grać, wszystko hulało jak trzeba, tylko dźwięku nie było, oczywiście pomogło zrebootowanie go ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...