Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa pierwsza. Ja się zgadzam z FYM-em. Tzn. sam dałbym Drągowskiemu MAX -8, raczej na 8,5 bym się nie skusił. Zgadzam się jednak, że to jest potencjał i pisanie, że chujowa E-klapa itp... przypomina mi to litanię do Profa, kiedy dał -9 Lewemu ;) My jako RS widzimy tych młodych gnojków na co dzień, prawie w każdym meczu,  przez lata większość z nas wyrobiła sobie to przewidywania co do potencjału, wiadomo, że to amatorsko i na oko, no ale mimo wszystko. Mnie wkurza, że jak oglądam juniorów z Pogoni i widzę kogoś kto się wyróżnia na tle innych, potem nawet czasem w I zespole... a potem ki chuj ginie w szarości :/

 

Sprawa druga, powiedzcie mi czy dobrze robię. Zamówiłem zasilacz do lapka dla kogoś (prywatnie) z jakiejś tam strony. Wydawało mi się, że podałem wszystkie dane do wysyłki (no bo jak?), dostałem maile z potwierdzeniem, wysłaniem itp. I mam numer paczki (poczta polska) i dziś wchodzę, a tam, że była w UP Szczecin i... wraca. A nie miałem awizo, telefonu czy coś. Napisałem maila do sprzedawcy, a ten, że nie było podanego nr domu i lokalu i że raczej drugi raz nie podejmą próby i paczka wróci i za ponowną wysyłkę mam zabulić drugi raz. Podałem adres i kazałem im się skontaktować z UP, a jak wróci to proszę o zwrot hajsu i zamówię gdzie indziej, bo jak oni wysłali paczkę bez adresu de facto? 

6 minut temu, Fenomen napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

  

y0ILZBy.jpg 

 

 

 

 

:lol:

 

Byłem tam, niezbyt ładna okolica :P

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...