Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, kuab napisał:

W obu przypadkach osmieszyles sie z ocena ich potencjalu. Fakt, ze ten pierwszy bardziej przypominal przypadek Bebe (ten bezdomny z MU), a drugi Freddiego Adu (spory hype z powodu jednej niezlej rundy w smiesznej lidze i mlodego wieku), ale nadal pomylka byla gigantyczna. Ostatnio Dragowski pokazal jak swietnie sobie radzi, lada chwila pewnie wroci z podkulonym ogonem do Polski.

A wiesz. że to nie ma nic wspólnego z potencjałem? :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hawkeye napisał:

ej no, gościu ma 20 lat dopiero i zagrał jeden chujowy mecz, De Gea początek w United miał fatalny i chciałem żeby grał Lindegaard xd

 

a Czapliński nie wiem kto to

Ale Drągowski się już pare razy skompromitował w Primaverze.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

W obu przypadkach osmieszyles sie z ocena ich potencjalu. Fakt, ze ten pierwszy bardziej przypominal przypadek Bebe (ten bezdomny z MU), a drugi Freddiego Adu (spory hype z powodu jednej niezlej rundy w smiesznej lidze i mlodego wieku), ale nadal pomylka byla gigantyczna. Ostatnio Dragowski pokazal jak swietnie sobie radzi, lada chwila pewnie wroci z podkulonym ogonem do Polski.

 

Twoje zdanie na ten temat ma dla mnie takie znaczenie jak pogoda w Mongolii. Kompletnie nie widzę podobieństwa między Czaplińskim, a Bebe. Czapliński był regularnym reprezentantem kraju w kategoriach juniorskich. Razem ze Szczęsnym. To był ten sam poziom. Piotrek jednak nie miał takich pleców jak kolega, a w Jadze bali się postawić na młodego i przepadł. Sandomierski czy później Drągowski mieli więcej szczęścia. Jechanie po Dragowskim, to już w ogóle śmiech na sali. Jedna niezła runda? Chyba Ekstraklasę to oglądasz raz na rok. Koleś trafił do dobrego klubu, ale nie stawiają na niego. To jak się kurwa ma rozwijać? Latem była chętna Benfica, ale Włosi nie chcieli go puścić. I co takiego ostatnio pokazał? Jedną bramkę zawalił. Przy pozostałych był bez większych szans. O to, że do Polski nie wróci mogę się nawet założyć.

 

Co do Czaplińskiego to rzeczywiście mogłem dać mu -7 zamiast -8 i poczekać na rozwój wydarzeń, ale -9 Drągowskiego (które swoją drogą nie wyszło ode mnie, nie wiem który raz już przypominam) póki co wciąż może spokojnie wypalić.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, FYM said:

Co do Czaplińskiego to rzeczywiście mogłem dać mu -7 zamiast -8 i poczekać na rozwój wydarzeń, ale -9 Drągowskiego (które swoją drogą nie wyszło ode mnie, nie wiem który raz już przypominam) póki co wciąż może spokojnie wypalić.

 

IMO chłopak na tą chwilę musi pójść gdzieś pograć minimum jedną rundę. Serie B, E-klasa gdziekolwiek. Odzyskać czucie piłki i pewność siebie, która dla bramkarza jest strasznie ważna. Jakby nagle dostał plac w Fiorentinie to mogłoby być mu ciężko.. Mocno w niego wierzę, bo to nadal może być kolejny etatowy bramkarz kadry, po Szczęsnym. Skala talentu ogromna.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, ajerkoniak napisał:

O skurwesyn, ile przejechałeś km?

 

nie wiem nawet, na pewno sporo bo dwa razy Katowice w ta i z powrotem, Baltow tez dwa razy w ta i z powrotem, jakis mniejszych wyjazdow nie licze :-k 

 

48 minut temu, Counter napisał:

ile Twój Superb pali średnio na 100? 

 

kolo 12 wyjdzie pewnie :P 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:

IMO chłopak na tą chwilę musi pójść gdzieś pograć minimum jedną rundę.

 

Powiedz to włodarzom Fiorentiny. Była zdaje się swego czasu opcja wypożyczenia do Panathinaikosu i też nic z tego nie wyszło.

 

Zakładam, że jutro Drągowski wyjdzie od pierwszej minuty przeciwko Sassuolo. Oby się dobrze pokazał, to może dostanie więcej szans.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, FYM napisał:

 

Twoje zdanie na ten temat ma dla mnie takie znaczenie jak pogoda w Mongolii. Kompletnie nie widzę podobieństwa między Czaplińskim, a Bebe. Czapliński był regularnym reprezentantem kraju w kategoriach juniorskich. Razem ze Szczęsnym. To był ten sam poziom. Piotrek jednak nie miał takich pleców jak kolega, a w Jadze bali się postawić na młodego i przepadł. Sandomierski czy później Drągowski mieli więcej szczęścia. Jechanie po Dragowskim, to już w ogóle śmiech na sali. Jedna niezła runda? Chyba Ekstraklasę to oglądasz raz na rok. Koleś trafił do dobrego klubu, ale nie stawiają na niego. To jak się kurwa ma rozwijać? Latem była chętna Benfica, ale Włosi nie chcieli go puścić. I co takiego ostatnio pokazał? Jedną bramkę zawalił. Przy pozostałych był bez większych szans. O to, że do Polski nie wróci mogę się nawet założyć.

 

Co do Czaplińskiego to rzeczywiście mogłem dać mu -7 zamiast -8 i poczekać na rozwój wydarzeń, ale -9 Drągowskiego (które swoją drogą nie wyszło ode mnie, nie wiem który raz już przypominam) póki co wciąż może spokojnie wypalić.

Nie mial plecow, nie stawiali na niego. Lol, to typowe wymowki polskich pilkarzy, ktorzy po prostu sa slabi albo/i leniwi. A skoro nie gra to rozwijac sie moze nadal na treningach, "stawiali na niego" w mlodziezowce i sie tam kompromitowal, tak jak lad napisal. 

 

17 minut temu, Man_iac napisał:

A wiesz. że to nie ma nic wspólnego z potencjałem? :D

Wiem, ze zagranie paru niezlych meczow w polskiej lidze nie ma nic wspolnego z potencjalem, FYMowi sie to po prostu pomylilo.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, FYM said:

Powiedz to włodarzom Fiorentiny.

 

Nie mam numeru do nich :/

 

Trzymam kciuki za chłopaka. Nawet jak mu się nie powiedzie w tej Fiorentinie, to nic straconego. Oby tylko nie przesiedział tam za dużo lat na tej ławce i ciągle, konsekwentnie pracował nad warsztatem. W tej chwili większość zależy po prostu od jego głowy. Jeżeli będzie pierdolił o zakończeniu kariery, zamiast zagryźć zęby i zapierdalać, to nigdzie kariery nie zrobi (ofc takiej na jaką go stać, w E-klasie może bronić nawet jeśli będzie miał wyjebane).

Odnośnik do komentarza

kuab, jak dalej będziesz pierdolił, że Drągowski zagrał parę niezłych meczów w Ekstraklasie, to nie mamy o czym rozmawiać. Na treningach to można rozwijać umiejętności, a nie karierę, a ja pisałem o karierze. Do tego potrzebne są minuty na boisku. Ja jakoś kojarzę tylko jedną wtopę Drągowskiego z Primavery. I skoro tak się w niej kompromitował to czemu jest nr 2 po Sportiello? Bramkarzy we Florencji brakuje?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, BartuS napisał:

 

nie wiem nawet, na pewno sporo bo dwa razy Katowice w ta i z powrotem, Baltow tez dwa razy w ta i z powrotem, jakis mniejszych wyjazdow nie licze :-k 

 

 

kolo 12 wyjdzie pewnie :P 

2000 zł

cena PB95 ok 4,70 zł

2000/4,70 = 425 litrów benzynki

12 L/100km

425/12*100=3500 km

 

spina się?

Odnośnik do komentarza

@kuab, a kilka słabych występów nie świadczy o braku potencjału. Nawet całkowicie przegrana kariera (jak np. Freddyego Adu) o tym nie swiadczy. To nie jest zadna obietnica po prostu. To znaczy, że przy dobrych trenerach, braky kontuzji, czy problemów osobistych i zbiegu wielu innych okoliczności ma szansę taki poziom osiagnąć. Jak Czapliński nie osiągnął nic wielkiego to też nie znaczy, że potencjału nie miał. Może po prostu tego potencjału nie zrealizował.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...