Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, schizzm napisał:

Ja byłem w knajpie na dwóch browarach i to był błąd. Odcielo mi kompletnie siły witalne, zrobiło mi się niedobrze plus ból głowy. Wróciłem do domu i mam już po niedzieli :/

1-2 piwa to najgorsza rzecz często, ja wczoraj wypiłem sobie wieczorkiem piwo przed CS-em i cały wieczór mnie łeb nawalał :| Później dopiłem drugie, bo by się zmarnowało i chyba było lepiej, bo o 2.30 nie chciało mi się iść spać tylko robiłem filmiki z CS-a ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

No i za takie koncepty więcej Cię nie poczęstuje moimi tabaczanymi specjałami :P 

 

Kłamczuszek! A w ogóle pomyśl na ile wymyślnych sposobów mógłbyś rzucić takim opakowankiem przez całe mieszkanie :keke:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Co prawda zostało jeszcze 13 kolejek, ale tak wyglądał mecz być może decydujący o mistrzostwie Włoch :matrix:

 

QP5PvsD.jpg

 

Wołam @Misiek

No kudos proszę pana. Ładnie Icardi nakurwia widzę. Pokaż taktykę. Chyba gdzieś wrzucałeś, ale nie pamiętam ile to już stron temu było :)

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Counter napisał:

Ja w ostatnim czasie zdziadziałem, po 1 piwie boli mnie głowa na drugi dzień, a jak mam pić wódkę to nawet w trakcie picia myślę o kacu następnego dnia. :/ 

 

Może to jest kwestia z kim pijesz? :-k

 

Ja ostatnio odkryłem z czym można podać alko: wódka+Sprite+dwa plasterki ogórka+2 plasterki cytryny. I w takiej konfiguracji w ogóle nie czuć wódki, ogórek tutaj jest kluczowy :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

No kudos proszę pana. Ładnie Icardi nakurwia widzę. Pokaż taktykę. Chyba gdzieś wrzucałeś, ale nie pamiętam ile to już stron temu było :)

 

Aha, no i w sumie powinna być errata. Oczywiście pojebałem i to Tassotti był tym bardziej ofensywnym bocznym obrońcą, ale z racji że miałem do dyspozycji takich zawodników w Interze, musiałem odwrócić ich role.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Jakiś rok temu kupiłem sobie „Pięknych dwudziestoletnich” Hłaski, ale nie żeby czytać, lekturę zaliczyłem w gimnazjum, po prostu była dobrze wydana i miała ładną okładkę. Jednak dzisiaj rano, kiedy wyjeżdżałem na samolot do Warszawy, zdjąłem ją z półki. I to była jedna z lepszych decyzji ostatnich miesięcy w moim życiu. Jaka ta książka jest wspaniała, jakie świetne przemyślenia, w dodatku niesamowicie świeże także w Polsce 2018 (chociażby o sprawie żydowskiej). No i w sumie mnie to cieszyło bardzo, że taka decyzja i w ogóle, ale pózniej przyszła smutna refleksja. Nie dość, że moja kupka wstydu jeśli chodzi o książki sięga nieba, to jeszcze w przypadku wielu książek nie mogę powiedzieć, że mam je raz na zawsze przeczytane, bo po latach oferują coś zupełnie innego :/ i jak tu znaleźć na to czas?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysfiol napisał:

Jakiś rok temu kupiłem sobie „Pięknych dwudziestoletnich” Hłaski, ale nie żeby czytać, lekturę zaliczyłem w gimnazjum, po prostu była dobrze wydana i miała ładną okładkę. Jednak dzisiaj rano, kiedy wyjeżdżałem na samolot do Warszawy, zdjąłem ją z półki. I to była jedna z lepszych decyzji ostatnich miesięcy w moim życiu. Jaka ta książka jest wspaniała, jakie świetne przemyślenia, w dodatku niesamowicie świeże także w Polsce 2018 (chociażby o sprawie żydowskiej). No i w sumie mnie to cieszyło bardzo, że taka decyzja i w ogóle, ale pózniej przyszła smutna refleksja. Nie dość, że moja kupka wstydu jeśli chodzi o książki sięga nieba, to jeszcze w przypadku wielu książek nie mogę powiedzieć, że mam je raz na zawsze przeczytane, bo po latach oferują coś zupełnie innego :/ i jak tu znaleźć na to czas?

Hłasko zawsze jest dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Keith Flint napisał:

\Postanowiłem, że wezme sie za sebie, obliczyłem sobie zapotrzebowanie kaloryczne, wychozi mi wg dwóch kalkulatorów że mam wpierdalać powyzej 4000 kcal dziennie. Boze tu chyba coś nie tak jest, bo ja niegdy tyle nie jadłem. Da sietak bez wymiotowania?

Najprościej podbijać sobie płynami (jakieś koktajle np) i tłuszczami.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Keith Flint napisał:

\Postanowiłem, że wezme sie za sebie, obliczyłem sobie zapotrzebowanie kaloryczne, wychozi mi wg dwóch kalkulatorów że mam wpierdalać powyzej 4000 kcal dziennie. Boze tu chyba coś nie tak jest, bo ja niegdy tyle nie jadłem. Da sietak bez wymiotowania?

2 razy tyle co ja :kekeke: spasło mi się trochę ^^

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...