Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na koniec liceum tak się skasowałem wódka, że nie pamiętalem większości wyjścia i jak wróciłem do domu, a obudziwszy się, leżałem w zarzyganej pościeli i obrzyganej ścianie. W zasadzie cud, że się nie zadlawilem przez sen. Od tej pory rzadko tykalem wódkę i generalnie jak piłem to się bardzo kontrolowalem. A teraz to już w ogóle się nie upijam, jednak złe samopoczucie następnego dnia jest skutecznym wstrzymywaczem :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najbardziej mi smakuje Whisky. Jack Daniels jest ok, piłem jeszcze szkockie i irlandzkie, różne, bo często eksperymentowaliśmy jak siedziałem w UK. Na liście życzeń mam Lagavulin 16yr i Yamazaki, podobno zajebiste, ale też drogie :)

 

Najgorzej, że po Jack'ach, Grantsach, Red Labelach (fuj!) i Ballantines (fuj!) mam zawsze kaca okropnego, a znajomi nic droższego nigdy nie chcą pić :/ Black Label i Glenfiddich 12yr za to mi się podobały i na drugi dzień też się nieźle czułem :)

 

Piwo lubię, ale nawet po dwóch potrafię na drugi dzień się źle czuć :/

 

No a wódki pić nie lubię, chyba, że na tyle zimną, że nie czuć smaku :) Za to po wódce kace leciutkie, jak nie było mieszane! 

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Dudek napisał:

No chyba, że myślisz, co dasz na klina ;)

Nigdy nie leczyłem kaca klinem, no chyba, że poprawiny po weselach, ale to inna sytuacja. :D Najbardziej smakowo mi pasi whiskey, ale kac ostry. Ja mam teorię, że im "czystszy" alkohol tym kac mniejszy. Po wódce w miarę szybko dochodzę do siebie, a po np. 8 piwach to potrafię leżeć cały następny dzień. :P 

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...