Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Counter napisał:

Ja gram w Csa 2 lata ponad i mam łącznie koło 4k godzin przegrane, nie nudzi mi się ;)

I to faktycznie gry, czy liczy się czas, kiedy jesteś zalogowany a aktualnie nie ma zadnego meczu, czy jak tam to nazywacie? To wychodzi średnia ponad 5 godzin dziennie :o

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, jmk napisał:

CS to chwilowa moda, obecnie jara się tym pół forum itp, ale zobaczycie, że niedługo to się znudzi ;) Owszem gry typu MP pozwalają na dłuższą grę, sam grałem sporo w Hotsa, ale po czasie i tak nic nie może się równać z grą w FM-a, przy przeglądaniu neta, oglądaniu tv, meczu, serialu, rozjebanym na kanapie... ;)

 

 

no nie wiem, ja w csa zaczalem grac jeszcze w gimnazjum i dalej gram jak wsciekly :D mam czasem przerwy po 2-3 tygodnie ale to raczej przez robienie innych rzeczy (imprezy, wyjazdy) niz przez znudzenie

Odnośnik do komentarza

Mi się każda gra nudzi oprócz single playerów z dobrą fabułą na maks kilkanaście godzin :)

 

W CS'a najwięcej grałem w gimnazjum, koło szkoły mieliśmy kafejkę internetową i grało się czasami po kilka godzin dziennie żeby zdobyć szacun na dzielni u licealistów :D

 

No i w trakcie pisania inżyniera :) Pisaliśmy w mieszkaniu we 3 w tym samym momencie. Akapicik napisany i mecz w nagrodę :D Aż się dziwię, że wszyscy zdążyliśmy złożyć te prace :D Miało się te 2 złote gwiazdki :_kidra:

Odnośnik do komentarza

właśnie dlatego csa najlepiej porównywać do innych sportów, a nie do innych gier (chyba, że tego samego 'typu'), porównywanie z efemem to porównywanie jabłek i ziemniaków. No roślina, ekstra. A porównanie z piłką nożną to już antonówka i lobo, niby z innego drzewa, ale fundamentalnie jest mnóstwo cech wspólnych.

w koszykówkę czy piłkę nożną też pewnie wielu z was ma z 5k godzin (tylko ponieważ to stare rzeczy to wam nie zlicza czasu na steamie) i też się wam nie nudzi. Bo tu chodzi o emocje i podejście, które temu towarzyszą. U źródła te same, które sprawiają że pasjonujemy się jakimkolwiek sportem. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Zagrałem jedną mapę bardzo dobrze, a drugą słabo bo grałem na nie swoich pozycjach i odpadłem bo inni byli stabilniejsi.

4 minuty temu, Hawkeye napisał:

o tu chodzi o emocje i podejście, które temu towarzyszą. U źródła te same, które sprawiają że pasjonujemy się jakimkolwiek sportem

O to to

Odnośnik do komentarza

Na sport.pl piszą jakieś boty chyba :lol:

 

Napisali zapowiedź meczu, który się nie odbędzie i tam Czarni w Energa Basket Liga nie daje swoim kibicom powodów do radości. Fani byli świadkami porażki w 9 ostatnich starciach. Czy przełamie się tym razem?

 

Czarni Słupsk wycofali się z rozgrywek jakiś czas temu. Te porażki to zwykłe walkowery po 20-0.

  • Lubię! 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Nom. Pisałem że popsuli. :P 

 

Do tych koron można się przyzwyczaić. A z tym treningiem mają się zastanowić co dalej, bo na razie rzeczywiście to nic nie robi.

 

A najgorzej było, że wprowadzili też poprawkę (może niechcący), że akceptował i nie poprawiał literówek. A ja mam zainstalowany skrypt, który mi czyta to co napisałem. No i mi zaczął czytać z błędami :lol:  Na szczęście to naprawili.

Odnośnik do komentarza

No coraz lepiej, coraz lepiej. ;) Śmieszny jest jeszcze ten opad celownika zaraz po zabiciu przeciwnika :D Zobacz sobie mój ostatni filmik, nie musiałem za bardzo myszką ruszać bo już miałem celownik na głowie po wychyleniu z pozycji. No i ogólnie ogarnięcie crosshair placementu daje Ci zajebiste opcje z prefirowaniem przeciwników, którzy zaczną kurwić, że masz wh. :D Zwłaszcza, że masz niezłą koordynację oko - ręka. 

 

A co do wrzucania filmików csowych w spoiler, to mogę się dostosować jeśli będzie miało to lepszy odbiór dla ludzi nieceesowych. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Counter napisał:

PS. Chcesz to Ci mogę poszukać mapek do trenowania prefirów, może to Cie nauczy trzymania celownika jak trzeba. ;) Przy okazji nauczysz się wszelkich możliwych miejscówek, gdzie lubią ludzie kutasić. 

Chętnie potrenuję, mogę to chociaż robić i nie wyłączać się z życia w domu na godzinę, co strasznie żonę wkurza ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...