Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chuj czy w tym kraju ruszenie się gdzieś to przygoda. Nie dość że stóp wygląda tak że to on Cię łapie i planuję Twój czas to alternatywne środki typu autobus to przegięcie. Planowana godzina odjazdu 12 autobus stoi i ludzie zaczynają się schodzić. Ruszamy o 14 w międzyczasie zatrzymujemy się w jakichś głupich miejscach a teraz nam kurwa policja rozkręca autobus bo ktoś coś chyba szmuglowal....

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Kurwa, każdy stream z reddita mi sie na kompie tnie jak pojebany, a jak odpalę na telefonie to elegancja Francja. Nie wiem czy antywirus mi coś spowalnia, adblock? No 6 różnych streamow i każdy skacze jak pan żabka.
W10? Może mieli coś w tle, aktualizacje czy inne takie, u mnie się to często zdarza.
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, zovalik napisał:
12 minut temu, me_who napisał:
Kurwa, każdy stream z reddita mi sie na kompie tnie jak pojebany, a jak odpalę na telefonie to elegancja Francja. Nie wiem czy antywirus mi coś spowalnia, adblock? No 6 różnych streamow i każdy skacze jak pan żabka.

W10? Może mieli coś w tle, aktualizacje czy inne takie, u mnie się to często zdarza.

Nie, siódemka. Możliwe, ze coś mieli, bo ta spierdolina ciagle coś mieli ale już mnie to wkurwia, bo zamiast na dużym telewizorze to jak jakiś pacan na małym ekraniku muszę oglądać. 

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...