Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po awansie do Premier League pozwolili mi zatrudnić kolejnych 2 scoutów, mam już 8 chyba, 3 analityków do tego i wygląda to dużo lepiej.

 

No ale trzeba przyznać, że w niższych ligach czekanie na raport przez miesiąc wygląda dosyć realistycznie ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Obecnie wynajmuje mieszkanie w budynku gdzie mieścił się tzw Dom Aktora. Zarządca mówił, że dalej tu jacyś artyści mieszkają. I właśnie usłyszałem (chyba dokładnie nad moim mieszkaniem) duecik na głos męski i żeński. Co prawda ni cholery nie znam się na śpiewach, ale naprawdę ładnie śpiewali. Aż kusi zidentyfikować i zaprosić na kawusie celem posłuchania opowieści o karierze :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, beeres napisał:

Dzisiaj zaczynamy F4. Jak tam wasze brackety @Lucas07 @Dudek @kolek23? :D U mnie totalnie się posypało.

Ja nawet nie robiłem. W trakcie sezonu nie mam czasu, żeby obserwować coś więcej niż NBA, więc zaczynam dopiero od turnieju. A tutaj to już w miarę możliwości staram się jak najwięcej aczkolwiek z tych pierwszych rund jest trudno, bo za dużo jednocześnie ;)

 

Of kors kibicowanie mocno Loyoli, a potem chyba Nova.

Odnośnik do komentarza

Mi ten scouting po nowemu po dłuższym pograniu odpowiada. Nie grałem nigdy w polskiej lidze, także objąłem Lecha i w ostatnim sezonie udało się osiągnąć coś takiego (disclaimer: gram na instant result i taksie plug&play, także nic co by było warte szerszego opisywania czy chwalenia się wynikami), także dzięki temu nowemu modelowi poszukiwań zawodników:

B91BBA9E1CFBF0F3E30D858A96097EC6DD011DFA

87320E0690B6FACE2A515024F84A38E12D7A0FC1

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Pulek napisał:

daj znać jak poszło :>

Tamten mecz wygrałem, ale oczywiście kilka dni później gramy ze zdegradowanym Chester, strzelamy szybko gola, później NIC się nie dzieje przez 70 minut, mamy karnego, nie strzelamy, i w 89 minucie Chester wyrównuje na 1:1 po jedynym strzale w meczu. Tak to wygląda w tym zespole ciot i pizdeuszy :laugh::laugh::laugh:

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Obecnie wynajmuje mieszkanie w budynku gdzie mieścił się tzw Dom Aktora. Zarządca mówił, że dalej tu jacyś artyści mieszkają. I właśnie usłyszałem (chyba dokładnie nad moim mieszkaniem) duecik na głos męski i żeński. Co prawda ni cholery nie znam się na śpiewach, ale naprawdę ładnie śpiewali. Aż kusi zidentyfikować i zaprosić na kawusie celem posłuchania opowieści o karierze :D

ludzie tak robią poza amerykańskimi serialami 0-o? w sensie że hehe siema noo ładnie śpiewacie, wpadniecie na kawę, opowiecie mi o sobie?

Odnośnik do komentarza

Skoro w ten weekend na topie są jaja, więc pozostanę w temacie i dziś w cyklu piłkarskie jaja VfB vs HSV i Everton vs Manchester City. Swoją drogą u Was też mówiło się że ktoś przegrał/wygrał np. 3 do jaja, w znaczeniu 3:0? 

 

@ajerkoniak Dom aktora? Pierwsze słyszę takie określenie, gdzie coś takiego jest? 

Odnośnik do komentarza

Nie mogę się doczekać tego spektaklu na Goodison. Guardiola v Allardyce, cóż za pasjonująca taktyczna bitwa. Ta głęboka defensywa, 10 zawodników za linią piłki, to wybijanie po autach i zero strzałów na bramkę...

 

Piłkarska poezja.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...