Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, me_who napisał:

Dobra, chyba zwolnię swojego niedawno zatrudnionego gałgana dyrektora sportowego. Mam tyle kontuzji w zespole, że jak żyć? Kogo on tam wziął do tego składu medycznego?

czemu Ty grasz w kulki o 16? 

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, me_who said:

Dobra, chyba zwolnię swojego niedawno zatrudnionego gałgana dyrektora sportowego. Mam tyle kontuzji w zespole, że jak żyć? Kogo on tam wziął do tego składu medycznego?

 

Dyrektorom sportowym mówię stanowcze: nie! Przeszkadzają tylko :) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Bo mam wolne dzisiaj? 

no to wiele tłumaczy :/ bo aż mnie serduszko zabolało, że normalny (tak by się przynajmniej zdawało) człowiek pracy gra w grę o 16 :/ kiedy my tu wszyscy ciężko tyrkamy

Odnośnik do komentarza

Młócimy wszystkich w tej całej SPL, a przed każdym meczem dzbany ze sztabu mają dwie strony sugestii. Od zmiany ustawienia, po niemal wszystkie polecenia, nastawienie i wszystko. Jestem ciekaw czy jakbym słuchał ich poleceń, to byśmy wygrywali jeszcze wyżej czy skończyłoby się tak jak z dyrektorem sportowym, który zatrudnił jakiś potwornych lamusów do scoutingu i sztabu medycznego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
32 minutes ago, me_who said:

Młócimy wszystkich w tej całej SPL, a przed każdym meczem dzbany ze sztabu mają dwie strony sugestii. Od zmiany ustawienia, po niemal wszystkie polecenia, nastawienie i wszystko. Jestem ciekaw czy jakbym słuchał ich poleceń, to byśmy wygrywali jeszcze wyżej czy skończyłoby się tak jak z dyrektorem sportowym, który zatrudnił jakiś potwornych lamusów do scoutingu i sztabu medycznego.

 

Jak się uczyłem FM2017 postępowałem według sugestii grając Man Utd. Przegrywałem dużo i wywalili mnie jakoś po 5-6 miesiącach, jak byłem na 7 miejscu :) W kolejnej karierze podobną taktyką młóciłem wszyskich, ofc ignorując sztab :P 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...