Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, me_who napisał:

Niestety, FM 2016 niegrywalny przez to, że każda zmiana klubu powoduje wykasowanie historii, wszyscy mają przeszłość do 2015 a potem 6 lat czarnej dziury :sad: Myślałem, że to przeboleję, ale jednak nie.

Pora na FM 2018.

Z ciekawości przetestowałem na moim zapisie backupowym. O ile zmiana pracy nie powoduje u mnie błędu gdy odchodzę z klubu i dopiero biorę nowy, to faktycznie kiedy przyjmuję oferte pracy cały czas prowadząc obecny historia idzie się...

Mieszałem swego czasu w plikach gry, więc stawiałbym na dodawanie lig

 

Tak czy siak własnie gram od nowa sezon bo zapis się jebnął i po 13 kolejkach PL Liverpool dołuje szykując się do spadku o_O a przed wysypaniem gry byli liderem i klepali każdego (backup tuż przed końcem transferów więc w sumie ten sam skład mają)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Ja tam nie muszę mieć turbo jakości, byle nie były zmyślone. Jakiś logopack na FM Scout znalazło mi po wpisaniu w gugl.

Ja kopiuję folder "graphics" chyba od 3 edycji :-k 

 

Znowu rozkmina, czemu @lad pisze pasty, a później dementuje, że czytał już to na filmwebie xD 

 

U mnie SZALONY wieczór, już dawno tak dobrze się nie bawiłem!

 

Najpierw chwilka Netflixa i rozkminka kolacyjna. Zamawiam pizzę i jadę ją odebrać. Po drodze drifty, bączki na ręcznym oraz przyglądanie się jak auta wpierdalają się poślizgiem w krawężniki xD W drodze powrotnej zakupione jeszcze 3 piweczka kraftowe.

Pizza zjedzona, to czas uśpić juniora, a zaraz po tym siadam do CS-ika. 4 mecze rozegrane, bilans 3-1-0 oraz 2-0 w piwkach. Ostatnie trzecie zostawiam sobie na teraz do Netflixa, oglądam oscarowego Icarusa.

 

Czuję się jak za studenckich lat, taka impreza :o 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

dIl2hQP.jpg

 

oo, tak bym to widział :) Pięknie to trio się uzupełnia. Z Dembele nie było takich efektów. Z kolei Leigh w drugim garniturze robił te swoje cuda z asystami i go dałem na pierwszy skład. Zokora na testach super się spisuje i mimo 36 lat (a mam nacisk na młodzież w zespole) jest bardzo blisko angażu, bo na DMC daje spokój. No i nie ukrywam, że pozbyłbym się Rogica (wyjściowa 8M Ł), który rzekomo jest celem transferowym Stuttgartu.

 

Edyta: Zokora chyba czytał tego posta, bo tak się podekscytował, że w kolejnym sparingu dostał czk w 2' :| 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

mjzAS4o.jpg

 

Zostałem bezczelnie obudzony rano, to Wam wkleję KLASYCZNĄ SZKOCJĘ.

Taki układ statystyczny jest niemal pewny jak kiedykolwiek zagracie w Szkocji. Tym razem byłem cwańszy i byłem po zwycięskiej stronie. Ale ten układ statystyczny obudził tyle wspomnień. Ta kurwa nadzieja, że dogrywka, coś się wydarzy...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

Boże, jak taka gra Celtikiem może być oczyszczająca po tylu latach grania gruzem. 

Moje trio w ataku, James Forrset, Scott Sinclair i Leigh Griffiths ma następujące statystyki (bez towarzyskich):

Forrest: 6m - 3g - 5a

Sinclair: 7m - 7g - 5a

Griffiths: 6m - 9g - 4a

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...